Listopad 2009

!!!Bacha!!

30. listopadu 2009 v 19:45 | Lea
To to jsem našla na jednom blogu!!
To nejni možný!Řádí tu nějaký HACKER,ale jak to zastavit??Jední holčině někdo ukradl blog doslova no a té druhé smazaly ty rozcestníkya grafiku..Proto si nejraději změňte heslo na nějaký dlouhý a který nejde snadno uhodnout!Nejni to žádná sranda!Představte si kdyby vám někdo ukrad blog,nejni to nic přijemného!Dejte si toto na blog ať to vidí co nejvíce lidí!! JE TO PROSTĚ HRŮZA!!

Vystúpenie Superstaristov na Slávikovi

29. listopadu 2009 v 15:57 | Lea |  Denis lacho


Superstaristi na Slávikovi! Budú vrcholom večera!

29. listopadu 2009 v 15:47 | Lea |  Denis lacho


Za 2....

29. listopadu 2009 v 15:28 | Lea |  Denis lacho
Moje slovka..dostala jsem za 2

prázdiny začínají a já se teším.
budu jako každý rok chodit na jedno suprove koupalište v Brne.
je to tam hodne velké,suprové bazeny a hlavne je tam čisto!
jako vždy jsem si rozložila osušku na moje oblíbené míste.
četla jsem si jeden časopis když v tom zamnou přišel jeden kluk.
ten kluk mel vlasy špinavá blond,hnedde oči a vysokej asi 185 cm.
jmenoval se denis,ano denis lacho!
denis me pozval na koktejl.
všechno probíhalo perfektne do te doby dokud do me nekdo nežduchl a já ten koktejl na denise nevylila.
mno netvářel se moc naštvane ale .
mel moje teklefoní číslo ale tyden se mi neozval.
už jsem ztracela nadeji.
když v tom mi jeden den večer přišla smska od denise,
psal v ní neco jako, že musel jet domu na slovensku kvuli fotbalu.
denis totiž hraje aktivne fotbal a je v bráne.
uvedomila jsem si že denis je ten nejlepší kluk na svete.
jezdila jsem nekdy k nim na slovensko a nekdy zase on jezdil k nam.
todle byli ty nejlepší prázdniny na svete.
začíná škole ,ale já a denis spolu pořád perfekne vycházím a už se společne tešíme na příští prázdiny.


Denis Lacho sa snažil potlačiť slzy

29. listopadu 2009 v 15:14 | Lea |  Denis lacho

Denis Lacho sa snažil potlačiť slzy

u tohohle videa se NEDÁ nebrečet!

2 new tzapety deníska

27. listopadu 2009 v 21:53 | Lea |  Denis lacho
1)ke stažení na osobnosti.cz ukászky:
1)tapty(povedená)

:

2)tapetky taky nemá chybu
mno tak ta 2 nemá chybu je trochu lepší než ta prvá ale newa

Denisek 5 fotenek uplne nádherných

27. listopadu 2009 v 21:49 | Lea |  Denis lacho


aaa jako u zubaře
Superstar:Šikana během přímeho přenosu

27. listopadu 2009 v 20:44 | Lea |  Denis lacho
Režisér Peter Núňez dává soutěžícím během celého trvání soutěže pořádně zabrat.Foto: TV Nova Fanoušci pěvecké soutěže jsou zděšení! Jejich idoly musejí během přenosu snášet nevybíravé zacházení! Organizační štáb je na přímých přenosech doslova terorizuje.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
A to nejen těsně před přímým přenosem, ale i během reklamních přestávek. Upozornila na to divačka Marta, která byla v publiku.
Na pódium většinou přijde sám režisér Peter Núňez, který lidem v Inchebě dává pokyny, jak se mají tvářit na záběrech kamer a napomíná ty, které jeho příkazy nedodržují. Nemá problém před všemi křičet i na samotné soutěžící.
"Šmajda, nebuď takový... Lacho, tvař se jako člověk, ne jako... Bagárová, ty, proč jsi nepříčetná?" I takové věty si musí finalisté vyslechnout od režiséra Petra Núňeza a produkce z Česko-Slovenské SuperStar
Režisér Peter Nuňéz na bratislavskom kastingu Česko Slovenskej SuperStar.
Foto: Róbert Baumgartner, Nový Čas
Režisér Česko Slovenské SuperStar Peter Nuňéz

Denis:chci to dotáhnout daleko

25. listopadu 2009 v 15:50 | Lea |  Denis lacho
Při vyřazování se rozhodovala mezi Denisem Lachem a Janem BendigemFoto: Ladislav Křivan Jen co Denis Lacho (15) vypadl ze soutěže Česko Slovenská SuperStar, věděl, co chce dělat dál. A to díky radě od Karla Gotta (70)!
Karel Gott mi řekl, že jsem mladý, talentovaný zpěvák a můžu to dotáhnout daleko," prozradil Blesku Denis slova, kterých si od Českého slavíka nejvíce váží. "Teď se chci pokusit dotáhnout to daleko," přiznal s úsměvem sympatický Lacho.
Svěřil se také, že své vyřazení čekal. "Už od rána jsem se na to v pondělí připravoval. Jsem rád za to, kam jsem se vůbec dostal. Hodně jsem se těšil do příštího kola, ale tak život jde dál. Zazpívám si snad někde jinde," dodal se smíchem Lacho

Loučení s denisem

25. listopadu 2009 v 15:48 | Lea |  Denis lacho
Denis Lacho: Jeho vyřaní nejvíc prožívala Dara Rolins a Jan BendigFoto: abl Posmutnělý výraz Pavola Habery, k pláči zkrabatělá tvář Marty Jandové a dojetí Dary Rolins. Slzy k pondělní SuperStar bohužel patří. Tentokrát se ronily za Denise Lacha, který vypadl.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Porota sice označila patnáctiletého Denise z Bratislavy za nejslabšího finalistu, ale i tak jí bylo smutno z verdiktu hlasujících diváků, kteří se s ní tentokrát shodli. Nejvýstižněji vysvětlil situaci Pavol Habera, který podotknul, že Denis je nejlepší slovenský finalista, který ale bohužel nemá cit pro výběr písničky. A na tom i u posluchačů Lacho zřejmě pohořel.
  • Denis Lacho a jeho Včelka Mája
  • Foto: Reprofoto TV Nova

  • 8/9
  • FOTODuet Martina Chodúra a Jana Bendiga


Po nedělním, legendě Karla Gotta zasvěceném večeru bylo teoretických adeptů na vyhazov šest. Kdekdo předpokládal, že Martin Chodúr a Jan Bendig v soutěži zůstanou. Nejen porotci si myslí, že tito kluci jsou o patro výš než jiní zpěváci. Takže zbyli čtyři finalisté na odstřel. Miro Šmajda, kterého porota několik kol označila za nejslabšího adepta. Jenže Šmajda v rockovém kole svým způsobem exceloval a naposled s emotivním C´est la vie také zazářil.

Denis Lacho si duetem s Monikou Bagárovou spravil reputaci a ona rovněž uspěla. Nejen s Denisem, ale i sólo v Gottově hitu Už z hor zní zvon. Porota se dokonce shodla, že Monika poprvé ve finále zazpívala. I když přiznejme si, že ona i Lacho mají spíš slabší hlasy pro komornější prostředí a styl jejich interpretace jim limituje repertoár, což až tak nevadí. Poslední ze čtveřice, panna s křišťálovým hlasem Dominika Stará, sice zazpívala píseň Lásko má procítěně, ale duet s Mirou Šmajdou pohřbila. Kdo tedy půjde dneska ven, ptali se diváci v hale, porotci i moderátoři před tím, než otevřeli zapečetěnou obálku s výsledkem hlasování.

V čekárně se jako první ocitl Jan Bendig, který tohle prodlužované napětí ještě nezažil. Následoval jej porotci tipovaný Denis Lacho a do dalšího kola rovnou nepostoupila ani Monika Bagárová. Ostatní šli bez okolků do zóny vyvolených. Bendig se opět stal uzlíčkem nervů, jakým byl na začátku soutěže. Suverén, který si užívá napěchovanou arénu, v něm zcela zmizel. Neunesl otazník postupu. Nervy ještě násobil fakt, že na pomyslný odstřel čeká se svými nejbližšími přáteli. Jan Bendig začal plakat, nebyl daleko k zhroucení. Moderátoři byli ve střehu a emoce se přenesly do řady porotců…

Patnáctiletý Denis se s vyhazovem chlapsky vyrovnal. Všem poděkoval, emoce na sobě nenechal zdát. Fakt, že je rozhozený, se projevil až v písni na rozloučenou. Mimochodem výběr tohoto songu se Lachovi povedl. Není to až tak zlé, vzkazoval posluchačům v refrénu...

Smiřme se s tím, že ještě pár pondělků budeme více méně smutní. Finále SuperStar se každým týdnem blíží a napětí při vyřazování roste. A neumenšuje jej ani pocit, že vítěz je pravděpodobně jasný. K licitaci stále zbývá hrstka soutěžících. Kdo vypadne příští týden těžko říci. Ondřej Hejma správně podotýká, že SuperStar je nevyzpytatelná, nevypočitatelná a leckdy nespravedlivá.

Denis..včekla maje se mu stala osudným

25. listopadu 2009 v 15:43 | Lea |  Denis lacho
Vyřazený Denis Lacho (15) zazpíval v 5. kole Česko Slovenské SuperStar, které bylo věnované Karlu Gottovi (70), známou Včelku Máju. To, že ji přednesl česky, se mu zřejmě stalo osudným!

<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Znělku z populárního německého kresleného seriálu interpretoval dost překvapivě v češtině, i když Gott nazpíval i slovenskou verzi. Ta by byla mladému zpěvákovi určitě o moc bližší. Proč?
"Asi týden před finále mi dali český text, abych se ho naučil, a v pátek mi oznámili, že můžu zpívat i slovensky. Jenže už se mi pak slova obou verzí začala plést a měl jsem v tom dost velký zmatek," vysvětlil Novému Času Denis Lacho, kterému ještě navíc zkomplikoval situaci Karel Gott.
  • Včelka Mája v podání Denise Lacha nezaujala

Ten si totiž přál, aby Včelka Mája zazněla v kombinaci obou jazyků, což však byla pro Denise nesplnitelná úloha. Už na generálce píseň v této podobě zazpíval nedokázal, a proto nakonec v nedělním finále upřednostnil už naučenou českou verzi. Z prekérní situace se mu snažil pomoci i samotný Gott, který mu chtěl zazpívat druhý hlas v závěru, ale zvukaři mu v té chvíli asi vypnuli mikrofon, protože ho vůbec nebylo slyšet.
"Je to naše chyba," omlouvali se tvůrci programu, kteří však nakonec tvrdí, že Lacha česky zpívat nenutili, ale že se tak sám rozhodl.

Cesta soutěží - Denis Lacho

24. listopadu 2009 v 17:50 | Oo>TuttieXSmajlíí<oO |  Denis lacho
Jak už jistě víte Denísek opustil Superstar:-((Ale v našich srdcích bude dáál:-*
a pořád vás tady na tomto blogu budeme informovat o tom jak se mu vede..atd


Páté finále - Denis Lacho

23. listopadu 2009 v 16:19 | Lea |  Denis lacho

Páté finále - Denis Lacho

Vzpoura rodiču

21. listopadu 2009 v 18:19 | Lea |  Denis lacho
Schyľuje sa k priamemu prenosu Česko Slovenskej SuperStar. Do haly v bratislavskej Inchebe sa okolo siedmej večer presúvajú aj rodičia súťažiacich, väčšina z nich po namáhavom týždni, plnom zlosti na SuperStar. Najmä kresťansky založeným rodičom totiž došlo, kam svoje ratolesti poslali. V súkromí sa búrili proti praktikám v komerčnej súťaži a dohadovali sa medzi sebou, či budú žiadať od tvorcov programu satisfakciu. Na hádky napokon nedošlo, no emócie z toho, že ich deti účinkujú v súťaži, ktorá začína niesť prvky reality šou, boli cítiť.
Cirkev sa dištancuje:
"Bolo to falošné? Ja som tam nič také nepočula! To musí byť jedine politika," rozčuľovala sa matka jedného zo superstaristov, keď ho porotcovia zniesli pod čiernu zem. "Zakomplexovaný Hejma," ohodnotil iný nelichotivý výrok, tentoraz z úst českého rockera, ďalší z rodičov. Ponosy na hodnotenia poroty už aj tak vystresovaných rodičov, ktorí ich vnímali azda citlivejšie než ich deti, nemali konca-kraja. Až minulý týždeň zrejme pochopili, že keď za svoje neplnoleté deti podpisovali zmluvu do komerčnej súťaže, pustili ich do jamy levovej.
"Je to jedna z mála možností, ako preraziť, no ako všade aj tu treba prinášať obete," zhodli sa pred nami silno veriaci, ale pragmaticky rozmýšľajúci rodičia Dominiky Starej a Denisa Lacha. Zrejme až teraz začínajú vnímať, že ich deti vstúpili do šou s prvkami, ktoré sú tak trochu v rozpore s ich cítením i praktikami, inak bežnými pre SuperStar kdekoľvek na svete. "So SuperStar a ich agentúrou nemáme žiadnu zmluvu. Tým som povedal všetko, čo som k tomu chcel povedať," reagoval alibisticky na našu otázku, ako sa zlučuje katolícka viera s touto televíznou súťažou, hovorca Konferencie biskupov Slovenska Jozef Kováčik.
Od Boha k SuperStar:
Od Denisa Lacha, až príliš slušného chlapca pre šoubiznis, sme sa nikdy v SuperStar nedočkali, že by sa na scéne odhalil, divákov sa snažil zaujať len a len spevom. Málokto by na pätnásť-ročného futbalistu povedal, že ešte krátko pred SuperStar navštevoval pravidelné stretnutia evanjelického spoločenstva Exit. Mimochodom, v tejto komunite je aj Denisov dvadsaťtriročný strýko Peter Lacho, bývalý účastník Superstar. "Neviem si predstaviť lepšie využitý čas, ako spojiť hudbu, spev a mnoho, mnoho mladých ľudí, ktorí spoločne chvália Boha, ktorému verím, pre ktorého žijem a každý deň vstávam," vyznáva sa na stránke s túžbou osloviť ľudí. "Hlavne sa tam spievajú piesne s kresťanským posolstvom," prezradila nám jedna z účastníčok týchto stretnutí, ktorá s Denisom prichádza do kontaktu.
Báli sa reakcií:
Hoci sa cirkev od SuperStar môže dištancovať, rodičia Denisa Lacha si zrejme vždy mysleli, že sa dá s vierou zladiť. "Niektorým záležitostiam sa nemusíte maximálne podriadiť. Sme presvedčení, že sme Denisa vychovali tak, aby nám hanbu neurobil. Keby chcel, tak ju urobí aj inde, na to nepotrebuje SuperStar. Samozrejme, najviac by sa nám páčilo, keby sa prezentoval výlučne spevom, ale sme už zmierení, že to v takomto programe nie je možné," povedali nám rezignovane Lachovci krátko pred posledným finálovým kolom. Nezapierali, že ich najviac dožral neslávne slávny detektor lži, "vďaka" ktorému sa Denis pod nátlakom a bez toho, aby vedel, že ho sníma kamera, pred celým národom ponížil grganím v priamom prenose. "Boli tam niektoré veci, ktoré tam nemuseli byť," nezapieral po chvíľke ticha Branislav Lacho. "Obávali sme sa nepriaznivých reakcií, ale, našťastie, aj keď to v televízii vyznelo katastrofálne, na Denisovu popularitu to nemalo veľký vplyv. Denne u nás vyzváňajú dievčatá so žiadosťou o podpiskartu. To vybavuje dcéra, ona za neho odpisuje aj na facebooku," dopĺňa s úsmevom spevákova mama Beata a tvrdí, že nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie.
Zdrvujúci trapas:
Na rozdiel od Lacha jeho spevácka konkurentka Dominika Stará s vierou nerobila nikdy žiadne tajnosti. Napriek tomu, že jej to mohlo zlomiť väz, vyrukovala s ňou hneď na začiatku a po celý čas sa správala ako stelesnená nevinnosť. Keď sa potom v dokrútke na detektore lži pod nátlakom priznala, že nafotila akty, úplne ju to položilo. "Hneď mi vydesená volala, že sa stalo niečo strašné. Keď zo seba vysúkala, že ju donútili, aby sa priznala, že nafotila akty, takmer som omdlela. Boli na ňu dosť nepríjemní, vôbec jej nenapadlo, že to môže byť žart. Trištvrte hodiny mi plakala do telefónu, musela som ju upokojovať. No povedzte, bolo toto potrebné? Musí sa národ zabávať na takýchto trápnych veciach? Podľa mňa to bolo maximálne trápne," čertila sa vyše týždňa po udalosti matka Adriana Stará.
Vnútorne čistá:
Pod vplyvom negatívnych emócií a po porade s rodičmi Denisa Lacha, Moniky Bagárovej a Jana Bendiga sa pani Stará rozhodla, že situáciu budú riešiť priamo so scenáristom Danom Danglom.
"Neskôr zlosť a emócie opadli, tak som mu už nevolala. Upokojili ma aj reakcie ľudí na internete, ktorí to tiež ostro odsúdili. Ostáva len dúfať, že už k ničomu horšiemu nepríde. Smiať sa na niečom ponížení a na tom, že mu ubližujú, to sa mi zdá dosť plytké. Jeden z produkčných mi s ospravedlňujúcim výrazom na tvári povedal, že netušili, že to Dominiku tak vezme. Odvetila som mu, že ak je niekto vnútorne čistý, tak sa ho takéto veci dotýkajú," prezradila nám pani Adriana, podľa ktorej v konečnom dôsledku účinkovanie v SuperStar Dominiku viac zocelilo a posunulo vpred aj z ľudskej stránky. Ako vraví, pri troške zdravého rozumu sa dá všetko zladiť.
"Domča sa však musí naučiť viac obrniť. Pred chvíľou som s ňou hovorila. Bola nešťastná pre kritiku, ktorú jej naložila porota za odspievanie Sinead O'Connorovej. Vedela, že to nedopadne dobre, preto minimálne päťkrát prosila produkciu o inú skladbu, no nedali sa presvedčiť. S pokorou to teda prijala, ale bolo jej to ľúto," povedala nám tesne po televíznom prenose hrdá mamina. Porota síce uznala, že Dominika zaspievala čisto, no vraj k nim počas prednesu nedorazila žiadna emócia. "Tak to musia byť citovo úplne vyprahnutí, pretože my sme mali po celý čas zimomriavky," skonštatovali jej skandujúci fanúšikovia.
Rozsieva svedectvo:
Napokon, rodičov Dominiky Starej zaskočili aj pozitívne reakcie rôznych kňazov zo Slovenska, ale i zo zahraničia. "Píšu nám, že Dominika je veľkým spestrením SuperStar, pretože je iná. A nielen tým, že sa verejne prezentuje ako veriaca. Nedávno sa jej ozval vysokoškolák, ktorý v detstve miništroval, no neskôr sa pred kamarátmi k tomu hanbil priznať a prestal chodiť i do kostola. Až na popud než-nej speváčky svoju vieru opäť našiel. Pokým bude takéto svedectvo moja dcéra rozsievať aj naďalej, má svoje miesto aj v tejto súťaži," hovorí o svojej dcére. "Mám dve ruky, dve nohy, jednu hlavu. Veriaci sú úplne rovnakí ľudia ako ostatní. Akurát majú troška iné hodnoty," nezávisle doplnila mamu aj nádejná adeptka na víťazstvo v SuperStar.

Deniíísek

21. listopadu 2009 v 17:10 | Lea |  Denis lachoSonc!!-zápis

21. listopadu 2009 v 17:06 | Lea
táák Sonc jestli se chceš zučastnít tak do kometu napiš:
1)přezdívku
2)blog(abych ti mohla písnmout)
3)celebritu se kterou budeš soutežit!!!

Denísek 4 fotečky

20. listopadu 2009 v 16:51 | Lea |  Denis lacho
uplne stejne triko mel i v Brne ale vypadal ještě lííp¨

Denísku,Denísku copak nám zazpíváš?

20. listopadu 2009 v 16:41 | Lea |  Denis lacho
Finalisté byli z přítomnosti Slavíka nadšení. Hned se s ním nechali zvěčnict.Foto: Ladislav Křivan
Nedělní finálový večer bude patřit českému slavíkovi Karlu Gottovi. Zbylá šestice finalistů tak zazpívá jeho známé hity a uslyšíme i tři duety. Překvapením večera bude společný duet Karla Gotta s Darou Rolins s písní Zvonky štěstí
Denis Lacho
Foto: Ivan Kelement, Nový Čas


Denis Lacho - Karel Gott - Včelka Májadenísek je uplne fešnej podaří se mu to!!!!!!!!!!!!!!!!!


davové šílenství v Brně

19. listopadu 2009 v 21:27 | Lea |  Denis lacho
Opravdová davová psychoza zasáhla BrnoFoto: abl, Nový Čas

Davy puberťáků se málem ušlapaly! Holky vyhlížely finalisty z bankomatu! Opravdová davová psychoza zasáhla kvůli Česko-Slovenské SuperStar nákupní centrum Olympii ve středu večer v Brně.
Davy pubertálních fanoušků a hlavně fanynek chtěly vidět své zpívající idoly naživo a získat od nich podpisy, neváhaly tak kvůli tomu čekat dlouhé hodiny ve frontě.
V relativně malém prostoru nákupního centra Olympii se tísnily odhadem tři tisícovky lidí. Najatá bezpečnostní agentura situaci zjevně nezvládala, protože na některých místech hrozilo zničení výkladů v obchodech tlačícím se davem.
Někteří lidé se chovali bezohledně i k matkám s kočárky a nechtěli je pustit! "Myslel jsem, že mě ti nadržení puberťáci fakt ušlapou!" postěžoval si jeden z fotografů, kterého dav tlačil opačným směrem, než měl namířeno.
Mnozí tátové museli vysadit potomky na ramena, aby jejich děti byť jen na okamžik zahlédly dvanáct finalistů. A kamarádky Kristýna (8) a Diana (12) si dokonce vylezly na bankomat, aby viděly na vzdálené pódium, kde zrovna zpíval jejich favorit Jan Bendig (15).

Česko Slovenská SuperStar - Setkání s Karlem Gottem - ochutnávka

19. listopadu 2009 v 18:18 | OoTutie.SmajlííoO |  Denis lacho

Podívejte se na ochutnávku setkání SuperStar s Karlem Gottem.
Více ze zákulisí najdete pouze na našem webu v neděli po pořadu.