Prosinec 2009


SuperStar - Bendig a Lacho natočili videoklip!

31. prosince 2009 v 8:07 | Lea |  Denis lacho

Honza Bendig a Denis Lacho jsou známí showmani SuperStar. Proto se nedivte, že ve videu uvidíte to, co uvidíte!
Denis a Honza pro vás přichystali dárek! Vymysleli scénář k videoklipu písně Príbeh nekončí, která provázela celé finále SuperStar.
"Chce to trochu změnu," shodli se kluci. Ve videoklipu vystupují jak jinak než oni dva, jako hostující herečku přizvali také Nikoletu Balogovou.


Jan Bendig a Denis Lacho chtěli něčím ozvláštnit písničku Príbeh nekončí, tak k ní pro vás natočili videoklip!

Česko Slovenská SuperStar - Dodržování zvyků

29. prosince 2009 v 20:25 | Lea |  Denis lacho

K Vánocům patří i dodržování zvyků a tradic. Dodržují rodiny SuperStars zvyky?

Většina finalistů nám přiznala, že jediným vánočním zvykem je v jejich rodině kapr a cukroví. Na házení pantoflí nebo krájení jablíčka už si holt nikdo nepotrpí.
Snad nejkrásnější vánoční zvyk dodržuje rodina Denise Lacha. Jaký? To zjistíte ve videu!Baroko

29. prosince 2009 v 20:11 | Lea |  Denis lacho

2 nejroztomilejsi fotky deniska

29. prosince 2009 v 19:25 | Lea |  Denis lacho
jeziskote jak on to dela ze je roztomilej i v 10?a ted v 16? on snad umi kouzlit........hezciho kluka jsem v zivote nevidela

Celebrity bez make-upu

29. prosince 2009 v 19:23 | Lea
tak to je neco..ted uz urcite vypadame lip....siila

Denis-nejake fotky

29. prosince 2009 v 18:24 | Lea |  Denis lacho
....

....
i cernobili je nej:-)
...
makam,makam!!!heh ze by denis byl nakoupit?

na motorce :D
nemam slov!
....
....

15 zpusobu jak vyznat lasku

29. prosince 2009 v 18:06 | Andílek
Máme pro vás 15 tipů, s nimiž přišel jeden americký server.
Pokaždé, když přijdete domů, pošlete partnerovi vzdušný polibek. Usmějte se na něj a do po-libku na dálku dejte vše, co k němu cítíte… Můžete i něco zašeptat, třeba: "Pro tebe…"
Překvapte partnera jemným polibkem za krk ve chvíli, kdy to nečeká. Třeba když sedí u stolu, nebo u počítače. Přistupte k němu, něžně jej polibte a jděte dál, jakoby se nic nedělo…
Večer, když partner přijde unavený z práce, udělejte mu lehkou masáž krku nebo šíje. Použít můžete některý z vonných olejů. Zvlášť pokud sedí celý den v kanceláři, vaši pomoc ocení.
Nezrušil partner ještě hlasovou schránku na svém mobilu? Využijte toho a nechejte mu v ní zamilovaný vzkaz. To samé můžete udělat i tehdy, používá-li doma ještě záznamník.
Pošlete během všedního dne partnerovi stručný, ale výstižný email. Romantický a s lehkým závanem erotiky. Ovšem raději na soukromý, než na pracovní mail.
Napište jednu větu, která vystihuje přesně to, co se vám na partnerovi líbí nejvíce. Třeba: "Zbožňuji tvé krásné modré oči, které mi připomínají moře." "Tvé svalnaté tělo vypadá tak mužně a sexy…" Lísteček mu dejte do peněženky, či mu jej schovejte pod polštář.
Každý den partnera alespoň jednou polibte a přitom jej pevně obejměte.
Láska
Partnera obejměte a prsty mu lehce škrabejte záda. Když budete mít štěstí, tak vám tuto příjemnou chvilku oplatí.
Komplimentem rozhodně partnera neurazíte, naopak, muži jsou přece ješitní… Nezapomínejte na to a čas od času ho pochvalte - řekněte, že mu nový svetr sluší, že právě tato barva se vám na něm líbí apod.
Řekněte partnerovi jednu větu, která nejlépe vystihuje to, čeho si na něm vážíte. Například, že tvrdě pracuje, aby zabezpečil rodinu, a přitom si udělá i čas na děti…
Rozmazlujte ho. Tedy ne pořád, ale čas od času. Když to nejmíň čeká, něco dobrého mu upečte nebo kupte kousek dortu, který má rád. Předejte mu jej se slovy: "Mám pro tebe něco výji-mečného, protože ty jsi výjimečný." Nebo odejděte a u dobroty mu nechte vzkaz, třeba "Znamenáš pro mě víc, než si myslíš."
Udělejte gesto. Vidíte, že má partner moc práce a neví, kde mu hlava stojí? Zkuste udělat ges-to, abyste mu usnadnila život - pomoze mu s vyřízením pošty či telefonů nebo mu pro tento-krát odpusťte případnou pomoc v domácnosti. Uvidíte, jak vám bude vděčný.
Až se vydáte do papírnictví, kupte několik pohledů či přání s romantickými texty a roztomilými motivy - třeba zvířátek. Jednou za týden nebo dva nechte pohled položený na jeho sedadle v autě nebo mu jej pošlete do kanceláře. Bude mu jasné, že na něj myslíte.
Připravte partnerovi tradiční večeři, avšak s netradiční výzdobou. A nemusíte ani umět vařit. Stačí ohřát párky a hořčicí mu na talíři nakreslit srdíčko či napsat vyznání lásky.
Kupte sbírku zamilované poezie či CD s romantickými hity. Partnerovi je předejte se vzkazem: "Tak právě toto k tobě cítím…

9 minut a 36 sekund tak dlouho trvá ideální telefonát

27. prosince 2009 v 21:45 | Lea
Vědci teď přesně strukturovali dokonalý telefonní hovor a zjistili, že trvá devět minut, 36 sekund a sestává z plkání o rodině, současných aférách, osobních problémech a počasí.

Formule vyplývá z analýzy asi dvou tisíc hovorů různých lidí a jejich výpovědí o tom, co sami rádi prostřednictvím sluchátka probírají a co nikoli.

Struktura ideálního telefonního hovoru:
3 minuty novinek týkajících se rodiny a přátel,
1 minuta řešení osobních problémů,
1 minuta řešení pracovních či školních záležitostí,
42 sekund povídání o současných událostech,
24 sekund povídání o počasí,
24 sekund povídání o opačném pohlaví a sexu,
12 sekund drbů o slavných,
1 minutu a 42 sekund smíchu,
12 sekund ticha,
1 minuta o jiných obecných tématech.

Tak tohle bychom měli a teď ještě ty stopky

Česko Slovenská SuperStar - Dokdy soutěžící věřili na Ježíška?

26. prosince 2009 v 20:43 | Andílek |  Denis lacho

Když jsme byli malí, k Vánocům patřilo i věření na Ježíška. Dokdy věřili soutěžící Česko Slovenské SuperStar?

Tak šel čas...

25. prosince 2009 v 21:45 | Andílek |  Denis lacho
Finalisté se při natáčení první společné písničky dobře bavili, producentem hitu Příběh nekončí je Paľo HaberaFoto: TV Nova
Jak moc se změnili finalisté Česko-Slovenské Superstar od začátku soutěže? Změnu v chování tak lehce zpozorovat nemůžeme, ale to jak se změnil jejich vzhled ano! Porovnejte s námi, komu to nejvíce sluší a kdo prošel největší proměnou..
Největší proměny jsou vidět hlavně na děvčatech! Dominika Stará a Nikoleta Balogová jsou tím správným příkladem, jak se z ošklivého káčátka stane krásná labuť. Nový účes, večerní líčení a krásné šaty dělají divy. Naopak na klucích nejsou vidět žádné zásadní změny, stačí je jen hezky učesat a pěkně obléknout.
Dominika Stará
Foto: superstar
Dominika Stará
Cože, tahle sexy kočka v černých kožených minišatech, to že má být to roztomilé a nevinné stvoření vedle? Klobouk dolů! Perfektní účes a líčení Dominice moc sluší a dělá z ní opravdu ženu vamp.
Nicoleta Balogová
Foto: superstar
Nikoleta Balogová
Troufáme si říct, že tato holčina prošla snad největší změnou ze všech finalistů. Výrazná změna účesu se vizážistům velmi zdařila. Tmavší barva jí více ladí k očím a uhlazené vlasy z ní dělají dospělou ženu na rozdíl od dívčích vln.
Monika Bagárová
Foto: superstar

Monika Bagárová
Z něžné dívky se stala elegantní žena v pouzdrových šatech. Monika je krásné děvče už sama o sobě, takže moc vylepšení nepotřebuje. Perfektní líčení a glamour šaty její sex-appeal jen podtrhují.
Paulína Ištvancová
Foto: superstar
Paulína Ištvancová
Na začátku soutěže působila, jako spící panna, ale na velkém podiu to pořádně rozbalila. Stala se z ní sexy kočka v latexu. Upnuté a lesklé oblečení vyzdvihlo její krásnou štíhlou postavu. Paulína žádnou razantní změnu svého zevnějšku rozhodně nepotřebuje.
Leona Šenková
Foto: superstar
Leona Šenková
Tato tvrdá rockerka měla svou image už před SuperStar a také ji nechtěla měnit. Proto zůstala věrná svým černým vlasům a tvrdému kouřovému líčení. Ale, když svou image tvrdé rockery odhodila a ukázala se ve večerní toaletě, jako pravá dáma, všem vyrazila dech! Občasná změna v "lady", tvrdé rockerce rozhodně neuškodí.
Markéta Konvičková
Foto: superstar
Markéta Konvičková
Křehké Márketě prospěla světlejší barva blond vlasů a podtrhla jí tak krásné modré oči. Markéta přítomné okouzluje hlavně svoji přirozeností. Když si však obleče krásné večerní šaty vypadá jak princezna. Markéta je určitě romantička, každým coulem a její image hodné holky od vedle jí určitě svědčí.
Martin Chodúr
Foto: superstar
Martin Chodúr
Martin se z nevýrazného a obyčejného kluka stal pravým elegánem. Uhlazené vlasy alla Elvis Presley mu svědčí, ale děvčata určitě spíše potěší roztomilý vrabčácký rozcuch, ve kterém vypadá tak sexy. Změna image na Martinovi není zas až tak důležitá, stejně vždy všechny kolem okouzlí svým zpěvem.
Miro Šmajda
Foto: superstar

Miro Šmajda
Tento usměvavý krasavec ani větší změnu nepotřebuje, zaujme na první pohled a to hlavně díky svým blonďatým vlasům! Všichni žasli, když se dozvěděli, že se stříhá sám. Jako kadeřník by se jistě uživil, ale my jsme rádi, že zpívá! Je prostě sám sebou a to všechny holky dostává do kolen.
Ben Cristovao
Foto: superstar
Ben Cristovao
Je typický idol dívčích srdcí! Jeho image je tak výrazná, že žádnou proměnu ani nepotřebuje. Vyzařuje z něj neuvěřitelné charisma a do jeho širokého úsměvu by se leckterá dívka zamilovala. O vypracovaném těle ani nemluvě. Má svůj vlastní styl oblékání a je na něm vidět, že ho móda opravdu baví.
Jan Bendig
Foto: superstar

Jan Bendig
Bezprostřední a spontánní. Tak na nás působí Jan Bendig. Někdo by řekl, že je až moc dětinský, ale to k němu prostě patří, stejně jako pištění náctiletých fanynek a hromady plyšáků. Honza je sám o sobě výrazný typ, takže stačila jen malá změna účesu a elegantnější styl v oblékání a rázem se zrodila hvězda.
Denis Lacho
Foto: superstar
Denis Lacho
Tak sladký a nevinný! Z tohohle kluka prostě tvrdého rockera nikdo neudělá. Je to prostě andílek s něžným hlasem. Denise stačí jen pěkně obléknout a je hotovo.
Thomas Puskailer
Foto: superstar
Thomas Puskailer
Tak tohle je typický lamač dívčích srdcí. Jeho zabijácký úsměv zářil na všechny strany a ženy se mohly zbláznit. Thomas je prostě pěkný chlap a žádnou zásadní změnu nepotřebuje. Také rád ukazuje svoji vypracovanou hruď, má totiž slabost pro hluboké výstřihy, které mu občas vytýkal porotce Ondřej Hejma.


New přezdívka

25. prosince 2009 v 21:39 | Andílek
heh lidišky hlásim se znovou přezvíkou..místo Lea jsem Andílek..to jsem ale nevymyslela já....jen aby jste si nemylslely to vymyslel nekdo inej

Diplík for me

25. prosince 2009 v 21:37 | Andílek
díky naty jhe hezu

Wow..nemám slov..heh ta čepka

24. prosince 2009 v 22:32 | Lea |  Denis lacho

wow to je užasné..dííkky mocík :-*
heh ta čepka je roztomilá

15+...hmmm

22. prosince 2009 v 19:02 | Lea |  Denis lacho
tak jo todle vymyslekle jeden kluk od nás ze třídy jako zdroj uvdu jeho celé jméno!
jo takže ale jak napovídá 15+ znamená žhe to je od 15 nahoru!!
vymyslel:
Denis se rýmuje s Penis!

vymyslel to: Marek Bělák

mužete si ho najít i na fejsu!!!!!!!

jáj

21. prosince 2009 v 20:58 | Lea
jájá jen neco zkouším

Nejroztomilejší!

21. prosince 2009 v 15:19 | Lea |  Denis lacho
Finalisté ještě na začátku celé soutěže, při natáčení společné písně.Foto: TV Nova
Každý z nich je osobnost, každý z nich je jiný! Jeden krásně zpívá, druhý super tancuje a třetí skvěle vypadá.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Blesk zhodnotil všechny finalisty Česko Slovenské SuperStar a vytvořil dvanáct NEJ, které je nejtypičtější pro jejich osobnost. A to od dvou superfinalistů až po první dva vyřazené.
Největší showman: Miro Šmajda (21)
.
Foto: TV Nova
Ze začátku nenápadný kluk, který se stal jednou z nejvýraznějších osobností od třetího finálového kola. V tomto kole, kdy finalisté zpívali hity od Madonny a Michaela Jacksona, Šmajda předvedl nezapomenutelnou show, ve které si dokonce strhl z těla košili. A od té doby se jeho vystoupení jen zlepšovala. "Od kola, kdy jsem zpíval Jacksona, už skoro nejsem nervózní a vychutnávám si to," řekl Blesku Miro.

Největší favorit: Martin Chodúr (20)
.
Foto: TV Nova
Po prvním finálovém kole, kdy Martin zazpíval a především zatancoval na Elvise Presleyho, se stal jednoznačným favoritem. V sázkových kancelářích vyšplhal úplně nejvýše a svoje místo si udržel až do konce soutěže. "Ty jsi totálně hotový zpěvák. Tady nic nechybí a už není co zlepšovat," nešetřila chválou na Martina porotkyně Dara Rolins (37), která ho takto zhodnotila hned několikrát. Přesto, že Chodúr neměl okolo sebe tolik šílících fanynek jako Šmajda, oslovil mnohem širší spektrum obdivovatelů.


Nejnevinnější: Dominika Stará (16)
.
Foto: TV Nova
Dominika se od začátku soutěže jeví jako úplný andílek. O nedělích chodí do kostela, modlí se k bohu, nikdy nezkusila cigarety ani alkohol a nejdůležitější lidé na světě jsou pro ni její rodiče a mladší bráška. Stará má nad hlavou zkrátka téměř svatozář. "Ty jsi takový roztomilý andílek s neuvěřitelným hlasem," hodnotila několikrát porota Dominiku.


Nejstřelenější: Jan Bendig (15)
.
Foto: TV Nova
Hyperaktivní Honza byl mezi soutěžícími jako neřízená střela. Veselý, praštěný, rychlý a ukecaný! Upřímného Bendiga si oblíbil i ten, kdo nechtěl. Jeho odchod ze soutěže byl nejpřekvapivější i nejemotivnější moment celé Česko Slovenské SuperStar. Bendig při svém vyřazení sice poprvé nebrečel, ale slzy ronili všichni ostatní. A to od finalistů přes porotu až po moderátory.
Nejkrásnější: Monika Bagárová (15)
.
Foto: TV Nova
Už na prvním castingu porota byla z půvabné Moniky úplně mimo. "Já mít tisíc hlasů, tak ti je dám," pronesla Marta Jandová (35), když Moniku na castingu poprvé viděla. "Ty jsi krásná, úžasně zpíváš a máš obrovské charizma," nešetřila chválou Marta. Bohužel ve finále už zůstala jen ta krása. Monika od semifinálových kol nebyla schopná předvést na velkém jevišti pořádný výkon.

Nejroztomilejší: Denis Lacho (16)
.
Foto: TV Nova
Nevinný obličej, dětské oči a jemný úsměv udělal z Denise miláčka všech dospívajících dívek. Lacho svou roztomilou vizáž ještě podpořil, když ve žluté košili zazpíval v pátém finálovém kole Včelku Máju od Karla Gotta (70). Sympatický Denis sice v tomto kole soutěž opustil, ale jeho vystoupení byl nezapomenutelný zážitek.
Nejhezčí: Ben Cristovao (22)
.
Foto: TV Nova
Od začátku soutěže Bena doprovázel největší fanklub a jekot fanynek. Stačí, aby Ben udělal při společné písničce finalistů Příběh nekončí své dva vzdechy, a holky šílí! Přestože Cristovao vypadl už ve čtvrtém finále, svou velkou skupinu příznivců si pořád úspěšně drží, a dokonce se díky jeho sympatickému chování pořád rozrůstá.

Nejosobitější: Leona Šenková (16)
.
Foto: TV Nova
Leona se od začátku SuperStar prezentuje jako drsná a životem protřelá slečna, kterou nic nerozhází. Po dobu, co strávila Šenková ve finále, se jí snažili stylisté změnit styl a navléknout do trendových oblečků. To Leonu však příliš nezaujalo a hned po vyřazení opět oblékla své metalové věci a obula červené kanady.

Nejtuctovější: Markéta Konvičková (15)
.
Foto: TV Nova
Přestože byla Markéta hezká holka se skvělým hlasem a v soutěži nikdy nic výrazně nepokazila, vypadla už ve druhém finále. Konvičková byla ze všech soutěžích nejmíň výrazná a zapamatovatelná. A sama Markéta to dobře věděla. "Já nejsem pro ty lidi ničím zajímavá. Každý má něco, ale já se ničím neodlišuji," řekla Blesku Konvičková po svém vyřazení.

Nejprotivnější: Paulína Ištvancová (16)
.
Foto: TV Nova
Ištvancová, přestože vypadla ve druhém finále, za svoji cestu soutěží stačila urazit hodně lidí. Nejdříve všechny ostatní finalisty, když ji tatínek držel v soutěži svými hlasy. Poté všechny Čechy, když jim Paulína odmítla na chatu odpovídat. A nakonec Daru Rolins (37), do které si v přímém přenosu nevhodně rýpla.

Nejusměvavější: Thomas Puskailer (28)
.
Foto: TV Nova
Jednoznačně finalista s největším a nejzářivějším úsměvem! To byl právě Thomas Puskailer. Jeho úsměv si možná bude většina diváků pamatovat více než samotný zpěv a vystupování. I porotce Ondřej Hejma (58) byl z Thomasova úsměvu pořádně mimo. "Ten tvůj úsměv mě straší už i v noci," řekl Hejma Puskailerovi v přímém přenosu.

Nejméně zapamatovatelná: Nikoleta Balogová (17)
.
Foto: TV Nova
O Nikoletě se bavilo více v semifinálových kolech než v samotném finále. V první části soutěže Nikola řešila nepřítomnost své maminky, která bydlí na Kanárských ostrovech, rozchod s přítelem a taky nemoc. Ta ji položila pár hodin před jedním ze semifinálových večerů. Přesto Balogová do finále postoupila, ale moc dlouho se tam nezdržela. Vypadla hned první večer a od té doby se zdržuje stranou.

bléé vyhrál choduur

21. prosince 2009 v 14:57 | Lea |  Denis lacho
nadpis kecá za vše..vyhrál chodur.....
celkové pořadí :

1)martin chodur

2)mirko šmajda

3) dominika stará

4) jan bandig

5)monika bagarová

6)DENIS LACHO!!!!!!!!!!

7)Ben Cristovao

8)Leona šenková

9)Paulína Ištvancová

10)Marketa konvičková

11)Nikoleta Balogová

12 )tzhomas puskailer

tučne jsou zvýtrazneni ti kterým jsem fandila aspon trcohu ale samo žhe nejvíce denisovy