Březen 2010

Hejma : draží kytaru ! nemá peníze ?

30. března 2010 v 19:10 | Leoniška :-* |  Celebrity...
Slavná kytara, kterou měl naposledy rukách lídr skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma, jde do dražby. Je snad proslulý zpěvák a textař v obtížné finanční situaci? Znalci o dražené kytaře mluví s velkým respektem. "Je to opravdu parádní kousek. Taky její cena v obchodě je parádní. Pohybuje se nad padesáti tisíci korunami," říká kytarista Žlutého psa Jan Martinek. Proč tedy dal Ondřej Hejma kytaru do dražby? "Tady vznikl mylný dojem, že ta kytara je moje. Není. Do dražby jí věnuje Hard Rock Cafe v rámci své charitativní akce March on Stage. Výtěžek internetové dražby půjde na dobročinné účely. Rozhodně to tedy není tak, že bych kytaru dražil já, protože jsem bez peněz," vysvětlil před časem sám Hejma. Kytaru světové značky Piphone tak může v dražbě získat každý za mnohem méně než je normální pořizovací cena. "Je třeba ještě upozornit, že ta kytara je nová, jen s našimi podpisy. Není to tedy nějaký ohraný nástroj, ale úplná funglovka," uzavírá Hejma. Ten a další členové Žlutého psa se prý sami hodlají dražby kytary zúčastnit. Aukce kytary se můžete zúčastnit zde.

Nova-Markíza ??

30. března 2010 v 19:06 | Leoniška :-* |  Celebrity...
Slovenská moderátorka Adéla Banášová zřejmě Got Talent moderovat nebude. Leda by šla ke konkurenci.Foto: abl

Avizovaná televizní soutěž talentů Got Talent se na Nově zřejmě nebude vůbec vysílat. Důvod? Velká chyba sesterské slovenské televize Markíza!

Televize Nova před časem přiznala, že by na podzim ráda spolu se svou sesterskou slovenskou televizí vysílala castingovou soutěž Got Talent. Tu například v Británii vyhrála legendární Susan Boyle.
Na rozdíl od SuperStar ale není Got Talent omezen pouze zpěvem. Soutěžící závodí i v jiných disciplínách. Moderátorkou Česko Slovenského Got Talentu se měla podle zákulisních informací stát Adéla Banášová.Jenže teď je všechno jinak. Slovenská televize Markíza podle všech informací zřejmě nestihla uplatnit opci na práva na Got Talent a světově proslulou soutěž na Slovensku zřejmě získá konkurenční televize Joj. "Můžů potvrdit, že naše televize o tomto formátu vyjednává. Podle našich informací zřejmě Markíza nestihla uplatnit svou opci, kterou na Got Talent měla," prozradili nám v tiskovém oddělení slovenské televize Joj.
Pokud Jojka Got Talent získá, nebude to automaticky znamenat, že se tato soutěž neuskuteční na česko-slovenské úrovni. "Jednou z variant je možnost, že bychom tu soutěž dělali dohromady s televizí Prima," tvrdí lidé z Jojky. "K této informaci se nemohu vyjadřovat," sdělila Blesk.cz mluvčí Primy Jana Kocová. Pokud si Nova s Markízou nechala skutečně práva na Got Talent uniknout jen kvůli tomu, že zmeškala termín opce, je to pořádná ostuda.
Na Nově a Markíze tak podle informací Blesk.cz nyní horečně pracují na tom, aby na podzim místo Got Talent vyjela druhá řada Česko Slovenské SuperStar. Vedení televize o tom ale mlží. "Jednání o vysílání společného projektu TV Nova a TV Markíza pokračují, o tom, zda to bude Got Talent, ČeskoSlovenská SuperStar nebo jiný formát, budeme informovat," řekla Blesk.cz mluvčí Novy Michaela Fričová.

Bartošová : neměla na šaty ! ?

30. března 2010 v 18:45 | Lea :-* |  Celebrity...
Přestože byla Iveta Bartošová (43) mezi pěti nominovanými na TýTý, na slavnostní vyhlašování cen nedorazila. Přitom po návratu z Mexika hodlala udělat jedinou výjimku a vyjít do společnosti, a to právě na rozdávání Gebauerových zrcátek. "Kadeřníka jsem zvládla, ale ještě den před slavnostním večerem jsem neměla co na sebe," šokovala Iveta důvodem, proč na TýTý chyběla. Potom zpěvačka ještě dodala: "A vlastně je to dobře, stejně by každý zkoumal moje břicho a kritizoval by, mě. Zkoumal, jestli mám o kilo víc nebo míň. To nemám zapotřebí." Bartošové žádné šaty nepadly Jak Blesk zjistil, pravda je daleko prozaičtější. Bartošová se nedohodla s jednou luxusní zahraniční značkou, která jí nabídla zapůjčení šatů. "Na poslední chvíli mi řekli, že nemají nic, co by mi padlo," přiznala Bartošová. Podle informací Blesku nastal problém i ve chvíli, kdy firma požadovala velkou zálohu za půjčení a nutnost šaty pojistit. "Možná je to dobře. Ještě by mě pomluvili. Navíc, prohlásila jsem, že do konce roku nepracuju, tak to alespoň dodržuju," míní Bartošová. "Lidé jsou zlí. Vůbec si neuvědomují, že jsem byla na těžké operaci cysty. Pořád komentují moje břicho, to je až k pláči," netají Iveta. Bartošová se podle informací Blesku proto rozhodla absolvovat další odpočinkovou kúru, letos již čtvrtou… Co dělá Iveta v roce 2010? Leden - Hory - cena cca 40 000 Kč Absolvovala třínedělní pobyt v jednom luxusním horském penzionu s plnou penzí. Měla pro sebe celé apartmá a o víkendu mohla ubytovat i manžela se synem. Únor - Mexiko - 150 000 Kč Zdrhla na tři neděle do Mexika. Vystřídala tři pětihvězdičkové hotely a navíc de luxe, a protože jí to připadalo málo, prodloužila si pobyt ještě o týden Březen - Uhříněves - 10 000 Kč Březen pro Ivetu znamená zeleň a ona se rozhodla obejít bez lidí a věnovat se přírodě a rodině. Z domu vyjde pouze na nákup nebo na procházku s manželem a fenkou Gejšou. Duben - Bratislava - 260 000 Kč Až Artur odjede na školu v přírodě, Iveta podstoupí měsíční kúru v beauty centru na Slovensku. Tam si chce definitivně zrenovovat tělo i duši a vrátit se jako sebevědomá silná žena, kterou nic neskolí.

Na bahamách

29. března 2010 v 19:06 | Lea :-*
Justin Bieber

Denis v Praze

29. března 2010 v 19:04 | Lea :-* |  Denis lacho
Denis bude 1.4.2010 v Praze natáčet svůj první singl a hned druhý den, neboli 2.4.2010 odletí s Honzou bendigem do Francie. *Pokudse zjistí bližší info, budeš informován/a

Justin-roztomilá photo :-*

29. března 2010 v 18:30 | Lea :-*
Kráása..

Síla....

29. března 2010 v 17:11 | Lea :-*
prominte holky (kluci ? ) ae nemam ted moc naladu a dílu pridavat články.... zase celeej den musim sedet doma :P fakt bezva..a to jsem to tk pekne plánovala a nakonec to nevyslo...fáákt super :P :P :P já se tk tesila... většina z vás asi newí o cem mluim....:( mno coz... snad to pochopite casem az to sem napisu ..pokus to sem vubec napisu mno coz ...preju vam at ste an tom liííp nez já a bolí me porad zada :( mno co...vcechno na nic.. tk mozna pozdeji..... pppppppppppppppppppppppppppppppppp

Denis-mega photo

28. března 2010 v 14:52 | Lea :-* |  Denis lacho
deniseek

410 denis
denis 0
denis 1
denis2
denis 3
denis 5
deni 6
denmis 7
denis 8
denios 08
deni 9
denis 10
denis 11

Denis-Koncerty (zatím jen 3)

28. března 2010 v 14:47 | Lea:-* |  Denis lacho
11.4.2010 - Košice (SK) 30.4.2010 - Nové zámky (SK) 29.5.2010 - Bratislava (SK) skoda ze zadny neni v ČR..no snad jestze bude

Jaro :)

28. března 2010 v 14:35 | Lea :-*
táák a uz mame jaro teda uz davnop ae davam to sem az ted :D :D hihihihihihi njn ae na jaro jsem se tesila uz strasne dlouiho a ej super ze uz nastalo

Luxus

27. března 2010 v 20:03 | Lea :-*
táák jak uzu napovidá nazev..
dneska luxus v olympii s Baruškou :-*
upa ty brörce jk sme okukovali..
prej : tn vypadá jk zac efron :D lol jako
upaa luxus ti borci jak sli z wc
nemuzu jako..
kuju barusko za tan nejhezci den an svete :-* mam te arda

Prominty :-(

26. března 2010 v 15:18 | Lea
ahojQy lidisky..prominte ze tu ted moc nejsem ae 1) chodim hodne ven kdyz je venku tk krasne 2)mam polamanej notas..nekdy pridam neco z normalniho ted jdu ven ...tk úpp

Denis :Pro slovensko je mrtvý

24. března 2010 v 7:08 | Lea :-* |  Denis lacho
Denisova obliba na Slovensku postupně klesá..Foto: Petra Áčová
Finalista Superstar Denis Lacho (16) si nám postěžoval jak těžké to je sehnat si na Slovensku kšeft. "To u vás v Čechách je nabídek hodně, ale na Slovensku prostě nic, mrtvo," svěřil Blesk.cz mladý zpěvák Lacho.
Denis Lacho se společně se svými kamarády a spolufinalisty objevil na České Miss. Spolu s Janem Bendigem a Thomasem Puskailerem zazpívali píseň od Bryana Adamse All for one. Zatímco Thomas Puskailer odešel hned po svém vystoupení, mladí superstáři Denis Lacho a Jan Bendig si užívali večírku.
Děvčata se kolem nich jen točila a každou chvíli se s někým fotili, nebo dávali autogramy. Bendig se svěřil, že v pondělí budou společně s Monikou Bagárovou natáčet svůj duet. "Hrozně už se na to těším, mít duet s Monikou je skvělý."
Zato Denis Lacho si postěžoval, jak o něj na Slovensku není zájem. "Slovensko je mrtvý, není to jako v Česku, tady mám nabídky neustále, ale na Slovensku prostě nic, nevím čím to je, ale možná se do Prahy kvůli práci i přestěhuju, ale nejdřív musím dodělat školu," řekl Blesk.cz miláček dívek Denis.
Oba dva se však shodli na své favoritce, které po celou dobu drželi palce, no a nakonec to i vyhrála. "Jednoznačně jsme fandili dívce s číslem jedna Jitce Válkové, byla nám hned sympatická a navíc je hrozně krásná," řekli Denis s Honzou, který k hodnocení vítězky dodal své oblíbené slovo wow.

MŮJ NÁZOR : já myslím že to je jen přechodné období páč uz jen kvůli tomu ze je ekonimická krize !
a naviic...nekteri ze ss maji i mnohem mensi nabitky nez denis !
ja myslim ze zas bude oblibenej..proste prechodbe období !!!!!!!


Dominika Stará-živ+photo

24. března 2010 v 7:00 | Lea :-* |  Celebrity...
Povolání: Zpěvačka
Věk: 16
Datum narození: 13. 08. 1993
Místo narození: Šamorín, Slovensko
Znamení: Lev aktuální horoskop »

Životopis

Jmenuju se Dominika Stará, pcházím z malého mestečka nedaleko Bratislavy - ze Šamorína. Narodila jsem se 13.08.1993 a mám 2 mladší braty. Momentálně jsem studentka sedmého ročníka osmročného gymnázia Milana Rastislava Štefánika v Šamoríne.

Jako človek jsem velmi hyperaktivný a střelená, no zároveň jsem taky velmi cílovědomá, ctižiadostivá a tvrdohlavá. Kkyž si něco vezmeu do hlavy, Jen tak to z ní nepustím. Dále jsem strašná maximalistka, všechno musím mít na 150%, jinak nejsem spokojená.

Zpěvu se věnuju od svojeho ulítlého dětství. Rodiče mně k hudbě vedli od mala, zejména však k zpěvu. Zpívala jsem si už jako tříletá, jako pětiletá jsem se začala seznamovat s mikrofónem na dědečkové oslavě narozenín, a právě tehdy jsem si ho zamilovala. Intenzívnejší jsem se spevu začala venovať, keď som mala 10 rokov. Posledné 2 roky chodím na zpěv soukromně se hlasovalo u pedagogičky paní Mirky Marčekovejé. Mám taky svoji rockovou kapelu Flying Thing.

Hudba pro mne znamená velmi hodně, můžu tvrdiť, že hudba je celý můj život. Nepřejde den bez toho aby jsem ho celý nepřespívala. Hudbou vyjadřujem svoje pocity a lásku Tu si samozřejmně spjaty zejména s hudbou a zpívaním. Mojím snem je se stát ne jen zpeváčkou ale taky herečkou, když v posledním čase mám to začína táhnout k herectví a muzikálum.

Pro splnění toho to mojeho snu dělám maximum, dělám všechno, co je v mojích silách. Za tento svůj talent jsem velmi vědčná a mojím cílem je rozdávat radost svojím zpěvem a dělat lidi št'asnějšími.Joseph-Photo :-*

24. března 2010 v 6:50 | Lea :-*
JJonas
joe jonas
joe joans 20%
joseph

JoBros-photo :-* zase

24. března 2010 v 6:48 | Lea :-* |  Jonas brothers
JB
JB 2
jonas
JB break up
JB hih
JB-poster
JB the)
mladi JB

Doktor :-\

22. března 2010 v 6:45 | Lea :-*
táák já jdu za chíli k dokotorovi :-\ ty zada boli porad jak krava :-\
jo prosim Vás prihlasujte se do sonc ! diiik
odkazuj ve volitelnem hor nim boxu :)


Rytmus -verejny nepriatel -text

20. března 2010 v 16:01 | Lea :-* |  Celebrity...
Nemusím sa predstavovať každý ví že som boss
Nekerí ma milujú, nekerí ma majú dossť
Nemaju radi keď im ja povim pravdu do papule
Nemaju radi ludí kerí majú na toto gule !
Prečo sa šeci robite že ste konzervatívny ?
Väčšina z vás ste aj tak skazený a primitívny
Alkohol, alkohol drogy fet, drogy fet
Rasizmus, nenávisť, faloš, kam speje tento svet ?
Typická vlastnosť slovákov je ohovárať druhých
Majú komplexi menej cennosti z úspechu druhých
Chcete ma sudiť, zrkladlo vám asi netreba
Pri tom ste sa zabudli šeci pozreť na seba !
Ref.
Prečo ste taký zlomyselný a tak zákerný ?
Prečo ked sa niekomu darí tak ste neprajný ?
Sudite druhích pri tom vy ste ešte horší,
Nech hodí do mna kamen ten kto vobec nieje hriešny.
Ja som zrkadlo ja som odraz tejto doby
Som vaše svedomie som poslom vašej zloby,
Zradili ste boha, zradili ste sami seba
Toto su rany do srdca keré vam bolo treba !

Gadže mi nepraju lebo mám love
Chcu mi zničiť moje sny chcu ma vidieť dole
Su nervozny keď sa má niekto lepšie ako oni
Čakáte na výplatu cítite sa ukrátený
Ovce, ovce, treba strihať, treba strihať
Šikovným patrí svet a ringle možu iba snívať
Možno keď prestanete závidieť tak sa to zmení
Vaše zrkadlo bude plné pravdy
všetky všetky oči na mne keď sa niekde objavím
Paťova papula... chrapúni ja to vím ja to vím...
Ťažko sa vám dýcha keď vidíte že som šťastný
Prečo máte mindráky a budete nešťastný.
Pokritectvo, farizejstvo, okrádanie, iné zverstvo
Zlatokopky, špekulanti, takéto je toto mesto !
Pedofili buzeranti potraty a bordely,
Ja som zlý a vy ste dobrý navždy ste odsúdený !!
Ref. 2x
Prečo ste taký zlomyselný a tak zákerný ?
Prečo ked sa niekomu darí tak ste neprajný ?
Sudite druhích pri tom vy ste ešte horší,
Nech hodí do mna kamen ten kto vobec nieje hriešny
Ja som zrkadlo ja som odraz tejto doby
Som vaše svedomie som poslom vašej zloby,
Zradili ste boha, zradili ste sami seba
Toto su rany do srdca keré vam bolo treba !

Jáá xD

19. března 2010 v 22:37 | Lea :-*
No Comments :D

TwiLiGhT-PhOtO :-*

18. března 2010 v 17:25 | Lea :-* |  twilight saga
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání
Soundtrack - Twilight-Stmívání