Květen 2010

ČeskoSlovesko má talent : moderovat to bude Vojta Kotek

28. května 2010 v 21:42 | Leoniska :-* |  Celebrity...
Jména moderátorů federální show Česko Slovensko má talent jsou jasná. Fotoreportér Blesku je zachytil při jejich prvním společném natáčení. Věčný boj Prima vs. Nova Soutěž, kterou budou od podzimu vysílat TV Prima a TV Joj, bude za českou stranu uvádět herec Vojta Kotek (22). O toho Prima také bojovala s TV Nova, protože na Nově společně s Jiřím Mádlem uvádí pořad Stahovák. Zkušenosti má Kotek i z živé moderace. Uváděl volbu královny krásy Česká Miss 2005. "V tuto chvíli nemáme dosud podepsanou smlouvu s žádným moderátorem," mlží tisková mluvčí TV Prima Jana Kocová. Také na TV Joj už vědí, koho budou nominovat. Prestižní post získal Martin Pyco Rausch, který uvádí soutěž Let's Dance a moderoval na Slovensku i loňské ceny Eurovize. Vojta Kotek se proslavil filmy Snowborďáci a Rafťáci, ale již od svých osmi let se věnuje dabingu (namluvil Harryho Pottera). Není jen hercem filmovým, ale i divadelním - hrál například v divadelní hře Mistr a Markétka ve Stavovském divadle, či ve hře Maryša v Národním divadle.

demi a joe se rozesli

26. května 2010 v 17:21 | Leoniska :*
Nejsou nadále pár, přesto Joe Jonas a Demi Lovato říkají, že jsou si stále blízcí. "Demi a já jsme věděli, že jít do takového vztahu možná nebude snadné," řekl Jonas, 20, časopisu People. "Během té doby, co jsme spolu strávili, jsem si uvědomil, že právě teď mě více zajímá naše přátelství. Byla to má volba rozejít se, ale miluju ji jako kamarádku. Byla tady pro mě, když jsem ji potřeboval. Budu s ní nadále kamarád a budu tady pro ni." Lovato, 17, na Twitteru popřela to, co označila jako mylné zprávy. "Dnes poletuje kolem spousta drbů," píše. "Ráda bych pár věcí vyjasnila. Zaprvé, Joe a já jsme se rozešli, ale nebylo to přes telefon. Věci nevycházely, ale zůstali jsme přáteli. Za druhé, s nikým NEchodím. Není pro mě nic důležitějšího, než vztah, co mám s fanoušky.. Jen jsem myslela, že by jste to měli vědět." Pár, který se poprvé setkal v roce 2007 na natáčení Camp Rocku a svůj vztah oznámil v březnu, spolu i přesto pojede na turné, které začíná 27.července v Dallasu.

Ben Cristovao : Fanynky z nej šílí !!

26. května 2010 v 10:41 | Leoniška :* |  Celebrity...
Bena Cristovaa jsem potkala na akci u nás v Mostě. Myslím si, že má velmi pěknou barvu hlasu a vůbec je velmi talentovaný zpěvák, jen potřeboval ještě dohonit techniku zpěvu. Jak se ukázalo, už to zvládl a musím říct, že zpívá opravdu velmi dobře. No jasně, a tančí také výborně. I tady u nás ale byli před jeho vystoupením nějací pochybovači, během chvilky je však Ben dokázal přesvědčit! Vytvořil úžasnou atmosféru, kde se úplně všichni odvázali. Bomba. Vystupoval s ním i jeho producent Verse Atilla, se kterým nahrává desku v Kanadě. Po koncertě se Ben velmi ochotně s každým fotil, tak jsme ani já a má kámoška neodolaly." Markéta

:) ehm

25. května 2010 v 12:04 | Leoniška :*
táák dneska jdu do zoo tak pak sem dám nejaké photo pokud bude ;) mno a to je tak vsechno :) dneska jeste mozna neco pridáám :) :) :)

Online :)

23. května 2010 v 16:03 | Lea
táák a už zase budu přidávat takže už není pozastaveno :) :) :)
s fanynkou

POZASTAVENÍ !!!!!!!§

5. května 2010 v 14:26 | Leoniška :-*
táák jwedu na ozdravný pobyt.....a až do 25.května tu nebudu..takže nebudou články atd....a odjíždím dneska prosím sb nemažte si mě....už jen kvůli tomu že já za to nemužu že jedu pryc.... táák se opatrujte a čao :)a bude se mi po vás styskat :-( hlavně po Barušce,po Sabčí,po Hance,po Ann,po Táni a po Niki. a Uplne nejvíííc po Medvídkovy Půůů(však vy víte kdo to je ) :)

Denisek -one photo :)

3. května 2010 v 18:54 | Leoniška :* |  Denis lacho
Jan Bendig

cutee

Honžíík -photošenky :*

3. května 2010 v 18:53 | Leoniška :*
Jan Bendig

Jan Bendig
Jan Bendig


Jan Bendig


Jan BendigJan Bendig


Jan Bendig
Jan Bendig

Jan Bendig
Jan Bendig
Jan Bendig


Jan Bendig


Jan Bendig


Jan Bendig
luxuuus :)

Justin 2010 photo

3. května 2010 v 18:43 | Leoniška :*omg..ty boty se mi líbííí :* cutee

Soeciááál ;)

3. května 2010 v 18:34 | Leoniška :-*
táák dneska je speciál Miley Cyrus na očku...bližší info právě ted :)

o kom je  speciál ? Miley Cyrus

Kde ? na očku

od kolika ? 21:00

Kdy ?: dneska , 3.5.2010
Denis : Během SS přibral 10 kilo

2. května 2010 v 16:18 | Leoniška :* |  Denis lacho
Denis Lacho hubne.

Pohledný mladík Denis Lacho (16) během Česko Slovenské SuperStar pěkně nakynul. A tak není divu, že své tělo, o deset kilogramů těžší než před soutěží, mučí v tělocvičně a na tanečních hodinách.


"Dobře nám vařili, všude nás vozili auty, takže jsem dost přibral," přiznává idol -náctiletých Lacho. "Začal jsem se učit tancovat a vrátil jsem se k futsalu. Už mám čtyři kila dole, ale chci ještě minimálně jednou tolik shodit," dodal Denis.

Šestnáctiletý zpěvák přiznává, že jeho popularita u dívek trochu klesla, ale fanynek má prý stále dost. Stálou holku ale nemá. Denis několikrát do měsíce zpívá na akcích a pokouší se o přípravu sólového alba.

Podívejte se na video - Pokorný rozplakal Martu Jandovou!

Jelikož žije na Slovensku, tak se v Čechách objevuje jen sporadicky. Naposledy Lacho nechyběl na křtu knihy Vítka Pokorného Na náš pohřeb do smrti nezapomenete! "Moje pětiletá dcera Amélie se zamilovala do Denise a Honzy Bendiga a pořád ji to drží," prozradil s úsměvem Pokorný. (mr)
ae jde to trochu videt má takovy baculaty tvaře

Denisek -photosenky :*

2. května 2010 v 16:16 | Leoniška :-* |  Denis lachohej lidi mu tady leze pr**l xD


by už mohlo stačit ;) mě se strašně ty photooo liběj ;) ;) :* tak páko lidi

justin-shoot 0.4

2. května 2010 v 15:26 | Leoniška :*

Justin -shoot 0.3

2. května 2010 v 15:24 | Leoniška :*


New bravo :)

2. května 2010 v 15:22 | Leoniška :* |  Denis lacho
v new bravu je dvojstránkový rozhovor s denisem a bendigem  jak byli v paříží

za kolik ? 27 kč

do kdy ?13.květen

dárek ? lesk na rty

kde ? v trafice

na titulce ? Justin Bieber 

Plakáty : taylor Swift ,Mandrage ,The vampire diaries,The black eyed peas

jiné zajímavé články ?

Alenka v říši divů -str.8-9

Zlatý otto 2009 - str. 10-11

Justin bieber -žeju sen o který jsem ani nestál ! -str. 12-13

Denis a bendig v paříži -str.16-17

trendy tašky-str. 30-31

Camp rock 2- promo

2. května 2010 v 15:11 | Leoniška :* |  Jonas brothers
zdroj : na orvním obrázku :)

Pro mě

2. května 2010 v 15:03 | Leoniška :*
Justinek


kujíí mocinky nadherny :* cute