Červen 2010

Miley-Photo

26. června 2010 v 18:37 | Leoniška :*


Sterling Knight-životopis

26. června 2010 v 18:30 | Leoniška :* |  Celebrity...
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 21
Datum narození: 5. 03. 1989
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Ryby   aktuální horoskop »
Výška: 178 cm

Životopis

Sterling Knight je další hvězda z nového seriálu Sonny With a Chance. Je to starší bratr Samanthy Knight a Spencera Knighta. Zahrál si mimo jiné i ve filmu Znovu 17 (17 again) po boku Matthewa Perryho a Zaca Efrona. Umí hrát na kytaru a zpívat. Je fanouškem snowboardisty Shauna Whitea a miluje auta.
Sterling Knight-Photo

26. června 2010 v 18:21 | Leoniška :* |  Celebrity...
Sterling

Sterling

Brno-referát

25. června 2010 v 21:26 | Leoniska:*
Brno (německy Brünn, latinsky Bruna) je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší městoČeské republice, největší a historické hlavní město Moravy. Je správním střediskem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. K trvalému pobytu je zde přihlášeno celkem 404 203 obyvatel,[1] širší metropolitní oblast čítala v roce 2004 (podle Eurostatu) 728 101 obyvatel.[2] Brno leží na soutoku řek Svratky a Svitavy, ze tří stran je chráněno kopci, na jihu pak začínají nížiny Dyjskosvrateckého úvalu. Značná část jeho území (6379 hektarů, 28 %) je pokryta lesy. Nejvyšším bodem je Kopeček. Průměrná roční teplota dosahuje 9,4 °C, roční srážky 505 mm.
Brno je významným administrativním střediskem, centrem české justice, sídlem orgánů s celostátní kontrolní působností a dalších důležitých institucí. Je rovněž centrem vzdělání s 26 fakultami jedenácti univerzit a vysokých škol. Ve městě sídlí biskupství brněnské diecéze. Od roku 1998 zde stojí první česká mešita. V Brně je zákonem zřízeno studio Českého rozhlasu (první vysílání rozhlasu 1924) a České televize (vzniklo 1961 v rámci Československé televize).
K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad Špilberk a Katedrála svatého Petra a Pavla (známá spíše jako Petrov). Druhým dochovaným hradem na území Brna je Hrad Veveří tyčící se nad brněnskou přehradou. Severovýchodně od městského jádra, tvořené původním Městem Brnem a vyhlášené městskou památkovou rezervací, leží stavební památka vila Tugendhat od architekta Ludwiga Miese van der Roheho, zapsaná mezi Světové dědictví UNESCO. K turistickým lákadlům patří také začátek chráněné krajinné oblasti Moravský kras.


Centrum Brna ze Špilberku

sorry,sorry ....

23. června 2010 v 18:22 | Leoniška :*
jáá se moocinky omlouvám ale nefachčil náám ani jeden conpl..ale ted už to je v pho ;) mám novej notas..takže zase budu přidávat   :)


Rob : Eclipse bude horor !!!

11. června 2010 v 16:45 | Leoniska :* |  twilight saga
Promo tour ke třetímu dílu ságy Twilight se nedávno rozběhla na plné obrátky. Hlavní stars upírských filmů tak objíždí celý svět a vysvětlují, o co v Zatmění půjde...
Robert Pattinson (24) dokonce ani nepočkal na to, až diváci Eclipse shlédnou a už teď vyzradil, že veškerý "fantasy" element se z třetího dílu absolutně vytratil!

"Tenhle film je naprosto odlišný od těch ostatních," prozrazuje filmový Edward. "Viděl jsem první sestřih a musím říct, že je tam opravdu hodně bojových scén!"

Třetí díl ságy Twilight natočil David Slade. Ten je známý hlavně díky hororovému snímku 30 dní dlouhá noc. A zdá se, že na filmu se režisérův oblíbený žánr hodně podepsal...

Ve Stmívání i Novém měsíci bylo podle Roba hodně tajemna a nadpřirozena. "To už je pryč! Eclipse není fantasy film. Je to horor! Fakt dobrej horor!"

plakat

Joe-lovestory ve škole !!

11. června 2010 v 16:37 | Leoniška :-*
První velkou lovestory zažil Joe Jonas (20) už na základní škole. Bohužel byla jednostranná. Prostřední z bratrů Jonasových se totiž zamiloval do své třídní učitelky, slečny Peronové.
"Všimla jsem si nejdřív, že Joe nikdy nevypráví o svých spolužácích, ale jen o své třídní," prozradila zpěvákova maminka Denise Jonas.

"Najednou začal ráno dřív vstávat a trvalo mu opravdu dlouho než si vybral správné oblečení," směje se Denise a dodává, že celá rodina si s Joea kvůli slečně Peronové dělala legraci. "Kdykoli jsme řekli její jméno, Joe zrudl a utekl."

Později se Joe zamiloval do spolužačky, blízký vztah k učitelce mu ale zůstal až do konce školní docházky. "Pamatuji si všechny tři," říká slečna Peronová, která má tři vlastní syny: "Jsem na ně pyšná, že si dokozáli splnit své sny!"

Joe Jonas je teď sám. Před několika dny se rozešel s Demi Lovato, se kterou chodil od března. "Uvědomil jsem si, že Demi nemiluji, že je pro mne víc kamrádka než holka. Budeme přáteli," řekl k tomu Joe a Demi to potvrdila.

joe joans 20%

Lady Gaga : spala na parkovišti !

11. června 2010 v 16:33 | Leoniška :-* |  Celebrity...
Noc na opuštěném parkovišti strávila před několika dny Lady Gaga. Většina jejího týmu spala v luxusním hotelu v Londýně! Jak je to možné?
V sobotu večer měla Gaga koncert v Birminghamu a ihned po jeho skončení se vydala i se svým doprovodem na další zastávku svého turné - do Londýna.

Přijeli před hotel Dorchester, kde měli zarezervováno několik dokonalých apartmá. Jakmile se celá skupina ubytovala, Lady Gaga prohlásila, že raději stráví noc sama ve svém tour busu.

"Snažili jsme se ji přesvědčit, aby si odpočinula, ale trvala na svém," prozradila Kristina ze zpěvaččina týmu. Řidič tedy sedl do autobusu, Gagu odvezl k blízkému supermarketu a nechal ji na opuštěném parkovišti, ať si užívá samoty!

"Bylo to vážně zvláštní. Všechna její zavazadla byla v hotelu a my také. Měli jsme o ni strach," svěřila se ještě Kristina. Spolu s bodyguardem a řidičem se tedy vydala k autobusu a přesvědčili Gagu, že alespoň zaparkují na hotelovém parkovišti.

Nakonec všechno dobře dopadlo. Lady Gaga se ráno probudila a prohlásila, že takhle dobře se už dlouho nevyspala. :-)


Justin a Vita Champers

11. června 2010 v 16:30 | Leoniška :-*
Nové spojení na hudební scéně! Předskokankou druhé části turné kanadského zpěváka Justina Biebera (16) My World bude stále slavnější Vita Chambers (17).
Vita teď v hitparádách boduje se songem Like Boom. Tour s Justinem odstartuje 2. července. Z čí hlavy nápad na společné koncertování pochází, nám však ani jeden prozradit nechtěl.

Na pár zajímavých otázek ale Justin přeci jen odpověděl...

Na co myslíš, když jsi na pódiu?
Justin:
"Myslím hlavně na fanoušky. Vždycky chvilku čekám, až ucítím, že mě mají opravdu rádi a mám pocit, že mě podrží."

Jaký je tvůj nejúžasnější zážitek?
Justin:
"Určitě koncertování pro prezidenta Baracka Obamu! To bylo skvělé. Moc si toho vážím. Byl to velký zážitek!"

Máš nějakou radu pro ty, co se chystají na první rande?
Justin:
"Hodně špatná první schůzka je v kině. Tam si nemůžete povídat, takže nepoznáte, jaká ta holka je. Řekl bych, že poprvé je dobré zajít na večeři. Tam se poznáte."

zdroj : bravo.cz

Mooc velikáá omluva !!!

11. června 2010 v 16:23 | Leoniška :-*
ahojQy....mocinky se všem omlouvám a to za to že ubec nepridávám..bo nemám čas bo ted je tak klásnš tak jsem furt venku.....faaaak sry

Photo denise :-**

5. června 2010 v 22:50 | Leoniška :* |  Denis lacho
táák : http://www.roebuck.sk/Roebuck/Photogallery/Pages/Denis_Lacho.html#12 tu jsdou upe božské photo denise lacha...bohužel mi blbne blog.cz takže je sem nemuzu dáát a ale jak mile mi pojedde dobre tak je sem dám (jako ty fotky)

Justin : jeho fanynky skoply na zem jeho mámu !

5. června 2010 v 22:44 | Leoniska :*
Šílenství kolem nového idolu náctiletých dívek, kanadského zpěváka R'n'B Justina Biebera (16), se už dostalo i na Nový Zéland. Stovky fanynek se na Biebera vrhly hned po příletu do Aucklandu, srazily k zemi jeho matku a ukradly mu klobouk. "Konečně jsem přiletěl na Nový Zéland. Na letišti vypuklo šílenství. Nejsem nadšený, že mi někdo ukradl klobouk a skopnul mi mámu. No tak, lidi," napsal Bieber prostřednictvím internetové sítě Twitter svým fanouškům. Předem přitom sliboval, že bude na letišti rozdávat fotky a vyfotí se s fanynkami. Nakonec ale byl jejich tlak tak silný, že policie a ochranka letiště musely Biebera s jeho matkou urychleně eskortovat ven postranním vchodem. Tam už čekal černý vůz, který ho odvezl pryč, zatímco se některé čekající dívky rozplakaly zklamáním. V Sydney tábořily tisíce náctiletých děvčat celou noc, aby mohly alespoň zahlédnout Biebera, který měl v pondělí ráno v živém vstupu zazpívat tři písničky pro australský televizní program. Na pomoc ale musela být přivolána policie poté, co se dav dívek zcela vymkl kontrole ještě před příjezdem zpěváka. Několik z nich se zranilo a další omdlely. Není to poprvé, co vystoupení Biebera vyvolalo takový poprask. V březnu muselo být zrušeno jeho vystoupení v americkém nákupním středisku, protože přišlo příliš mnoho divaček. Policie zadržela Bieberova manažera za to, že odmítl přes Twitter vyzvat fanynky, aby na vystoupení nechodily. Bieberovu raketovou kariéru odstartovala jeho matka, která na internetovém serveru YouTube zveřejnila videonahrávky, jak zpívá na talentových soutěžích. Před dvěma lety, kdy mu bylo teprve 14 let, s ním podepsala smlouvu nahrávací společnost Island Def Jams Music Group rappera Ushera. Album My World 2.0 se v USA minulý měsíc dostalo na první příčku hitparády Billboard během týdne od vydání.

Lacko ze ss :_není o něj zájem !!

5. června 2010 v 22:37 | Leoniška :* |  Celebrity...
Zlý sen všech hudebníků se splnil semifinalistovi SuperStar Markovi Lackovi (23). Na jeho vystoupení nepřišel kromě tří dívek nikdo! Tomu se říká pořádný trapas. Semifinalista pěvecké soutěže Česko Slovensko hledá SuperStar Marek Lacko měl přes víkend koncert na hudebním festivalu TonaFest 2010 v Šuranech, na který se přišli podívat jen tři divačky. Fotky jako důkaz poslal pohotový čtenář. O Lacka není zájem, jemu to ale nevadí Marek se po SuperStar stal zpěvákem košické kapely Fictive, která se stala vítězem hlasování o možnosti účinkování na festivalu TonaFest 2010 v Šuranech. Lacko tak otvíral jedno z prvních hudebních akcí léta. Vystoupení však začalo kolem půl dvanácté dopoledne, kdy se v areálu nacházelo jen pár lidí, především organizátorů. Koncert kapely Fictive tak sledovali pouze tři divačky. "Nevadilo nám, že lidé nepřišli. Potěšilo nás, že jsme si mohli zahrát na velkém pódiu s perfektním zvukem a dobře se bavili, "tvrdil Novému Času Lacko. Podle něj fanoušky odradila dlouhá cesta do Šurian a vysoké

všechno nej :)

1. června 2010 v 17:01 | Leoniska :*
všeeeeem přeji všechno neeeeej k svátku :) :)

nemáš svátek ??? ale mááš je ttž deni dětí :)

Prominte

1. června 2010 v 16:48 | Leoniska :*
prominte že ted moc nepridávám ale není moc času takže se předem mooocinky omlouvaaam :(

t