Superstar2: hvězdné pěchotě vévodí blondata stripterka s klaksonem =D

7. března 2011 v 18:18 | _LeOnQa_ |  Celebrity...
Druhá federativní SuperStar dnes večer představí svou hvězdnou pěchotu. Spíš než o uširvoucí pěvecké výkony ale půjde o trapná až zoufalá čísla exhibicionistů, kteří totálně potratili soudnost.

Jeden takový se představil už v nedělním vydání. Jedná se o jistého Karla Musílka, jehož ztrhaný obličej vypadá na padesát, ale porotcům i pořadatelům v dotazníku napsal, že je mu 24 let. "Zpíval jsem ve skupině a na zábavách," tvrdil o sobě Musílek, muž prapodivného zjevu, ještě před tím, než totálně zničil Gábinu Osvaldovou, když zazpíval píseň z muzikálu Johanka z Arku. Po tom už jej jen Zeťová odkázala do určitých míst slovy: "Vy jste nikdy nenabyl soudnosti."

Dnes, v pondělí 7. března, bude ale Nova trumfovat mnohem těžšími kalibry. V čele Hvězdné pěchoty totiž stane slečna Samuela Troblová z Písku s ďábelským číslem 666. Tato patnáctiletá blondýna během svého vystoupení postupně odhodí kabát, ze kterého vytáhne klakson, kterým doprovodí píseň Rozvíjej se poupátko. Kromě kabátu následně přijde i o blonďatou hřívu a tak dále.

Šokovanou, znechucenou, zaskočenou a hlavně unavenou porotu si prohlédněte pak na Nově sami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama