Listopad 2011

Lily Allen porodila holčičku

28. listopadu 2011 v 23:04 | _LeOnQa_ |  Celebrity...
Autorka hitu Not Fair a její manžel Sam Cooper se dočkali prvního potomka.
Že je Lily (26) těhotná oznámil pár na jejich svatebním večírku letos v červnu. Nejen rodina, ale i všichni fanoušci se tehdy moc radovali. Zpěvačka totiž už o dvě nenarozené děti přišla.

Od včerejška (25.11.) má ale hvězdná dvojka ještě lepší novinku. Narodila se jim holčička! Manažeři obou hvězd se sice k situaci zatím nechtějí vyjadřovat, my ale od jejich přátel víme, že mimino je na světě.

Seb Chew, bývalý přítel Lily a Samův dobrý kamarád, na zpěvaččin twitter napsal: "Posílám lásku pro Lily, Sama i pro Mini Coopera... haha!" Dnes ráno se na zpěvaččině facebooku objevila jednoduchá zpráva: "Totálně šťastná!"

Přítel obou hvězd ke šťastné zprávě dodává: "Po tom, co se jim přihodilo před rokem, je narození miminka to nejkrásnější, co je mohlo potkat, jsou teď tak šťastní."

STARS: Lily Allen má holčičku - foto

V nemocnici

26. listopadu 2011 v 20:25 | _LeOnQa_ |  My Diary
Jsem teď v nemocnici,proto se omlouvám,že moc nepíšu. Sice tu mám noťas.. ale nemám moc náladu psát. Možná mě v pondělí pustí domů :) teď se zrovná koukám na slavíka 2011,tak uvdíme jestli bude letos něco zajímavího :D :)

Lea Jé

Robert Pattinson: "Edward je vadný a ošklivý!"

23. listopadu 2011 v 21:19 | _LeOnQa_ |  twilight saga
Britský herec se nikdy netajil tím, že ačkoli se sága Twilight postarala o největší díl jeho slávy, nepatří tahle upírská série zrovna k jeho nejoblíbenějším filmům.
Robert (25) dokonce přiznává, že zájem fanoušků o něj jako o Edwarda Cullena je mu natolik nepříjemný, že se rozhodl vylíčit všem zbožňovaného upíra v tom nejhorším světle! "Nejhorší na tom je, že všichni fanoušci si myslí, že Edward je perfektní. Chtěl jsem do té role propašovat i pár špatných vlastností, ale tvůrci mě vždy zastavili se slovy 'Ne, Edward má být dokonalý'."

"Nikdy v životě by mě nenapadlo, že bude natočen film, ve kterém lidi budou zbožňovat upíra. Upíři vždycky byli nestvůry. Teď je všechno jinak, všichni fanoušci touží, stát se upírem. Nechápu tu posedlost a přiznávám, že se docela těším až tahle Twilight mánie skončí," svěřuje se Robert a dodává: "Přitom Edward je v té své dokonalosti totálně vadný. Nikdo by se v situacích, které prožívá, nechoval tak jako on. Je mi nesympatický a navíc je dost ošklivý. Ale to bude tím, že ho hraji já..." (smích).

Robert si navíc postěžoval, že všudypřítomní fanoušci mu stěžují život natolik, že se chce ze své současné adresy co nejdřív odstěhovat: "Když chceme s Kristen jít někam sami, musíme se schovávat před novináři a hlavně před fanoušky. Je to šílené a my si neustále připadáme jako na útěku nebo jako bychom byli agenti CIA. Rádi bychom se přestěhovali do nějakého bezpečného domu, kde se nikdo jen tak nedostane k našim domovním dveřím. Doufám, že brzy nějaký takový seženeme."

TWILIGHT: Robert Pattinson:

Od Kate

23. listopadu 2011 v 21:01 | _LeOnQa_ |  Pro mě
Děkuju je to dokonalost :)


Pro Kate

23. listopadu 2011 v 20:34 | _LeOnQa_ |  Pro Vás
táák mám nové affs, Kate.. tak tu má dip :)


Joe.

22. listopadu 2011 v 21:59 | _LeOnQa_ |  Jonas brothersJoBros :)

21. listopadu 2011 v 22:08 | _LeOnQa_ |  Jonas brothers

Víkend.

20. listopadu 2011 v 20:57 | _LeOnQa_ |  My Diary
Noo tákže..víkend dopadl..jak jinak než fantasticky:) prostě mazec,poznala jsem další zajimavé a suprové lidi :) už ted sem si je oblíbila :) No musím říct,bylo nás tam celkem dost,ale hafo sem si užila ... No ale pak doma.. se stalo něco takovýho ...né moc příjemnýho ,ale to se mi tu nechce rozebírat.

Deníček ♥

18. listopadu 2011 v 9:13 | _LeOnQa_ |  My Diary
No..takže včera byl svátek :) tak sem si vzala na celej den malýho :) No a dneska odpoledne jedu ke kamošce,vracím se v neděli,ale to se buud muset ještě učit,takže nevím kdy a jak buud přidávat. Jinak,šel někdo z vás dneska do školy? :D No už ani moc nevím co psát :Dprtže u mě se skoor furt nic neděje :D

Lea Jé

Me

17. listopadu 2011 v 18:25 | _LeOnQa_ |  My Diary
Noo..jedna novější fotka :)


Nick: "Blíží se další skvělá kapitola Jonas Brothers!"

17. listopadu 2011 v 9:04 | _LeOnQa_ |  Jonas brothers
Ahoj Nicku, co tě v poslední době nejvíc zaměstnává?
"Připravuji se na vystupování v broadwayské hře How To Succeed in Business Without Really Trying. Z této muzikálové komedie jsem nadšený. Zkoušení mě zcela pohltilo, plánuji si, jak přemístím celý svůj život do New Yorku. Samozřejmě dál skládám a produkuji hudbu jiným muzikantům, broadwayská show je ale moje priorita."

Co teď plánuješ ve své hudební kariéře?
"Velice se těším na další projekt s Jonas Brothers a věřím, že se s na něčem společném s klukama domluvíme dřív, než vypustím do světa další sólovou muziku. Už jsme to s Kevinem a Joem probírali a vypadá to, že se blíží další skvělá kapitola Jonas Brothers. Všichni se ale chceme dál věnovat i svým sólovým projektům."

Jaký je rozdíl v tom, když píšeš muziku pro sebe a když pro jiné umělce?
"Dřív jsem měl pocit, že je skvělé, že hudbou můžu vyjádřit to, co prožívám a jak se cítím. Zdálo se mi, že fanouškům se líbilo právě to, že z naší muziky cítí skutečný život. Po pár letech zkušeností jsem ale zjistil, že písně mohou být i o fantazii nebo o čemkoli jiném, co chytne za srdce. Dřív bych asi nedokázal skládat hudbu pro jiné, protože bych nevěřil, že bude kvalitní, teď vím, že to jde a to je ten rozdíl."

Jaká je tvoje rada pro ty, kdo chtějí proniknout do hudebního průmyslu?
"Najdi to, co tě opravdu baví, najdi svůj styl a najdi svůj cíl. Za tím vším si jdi a nenech se ničím odradit. Ta cesta bude hodně složitá a možná to bude dlouho vypadat, že všechno je zbytečné, ale když vydržíš a překonáš nejrůznější nástrahy šoubyznysu, čekají tě vyprodané sály a hvězdná kariéra! Tomu já věřím! Když jsme začínali s Jonas Brothers, naše první vydavatelství nás totálně potopilo. My jsme se tehdy rozhodovali, jestli vůbec máme na to, abychom v hudbě něco dokázali a jestli máme tedy pokračovat. Nakonec jsme si řekli, že muzika je to jediné, co chceme dělat a šli jsme s obrovským rizikem do toho. Měli jsme nadšení, proto to vyšlo!"

Kdo je tvým největším hudebním vzorem?
"Rozhodně Paul McCartney. Měl jsem to štěstí se s ním několikrát osobně potkat a musím říct, že je to neuvěřitelná osbnnost. Další koho obdivuji, je Stevie Wonder, se kterým jsem také několikrát mluvil a dokonce i vystupoval. Má vynikající nápady a navíc je to velmi milý člověk. Další koho byste našli v mém iPodu je třeba Adele, NeedToBreathe, Fleetwood Mac."

Jaké to je, stát se ve tvém věku učitelem začínajících umělců?
"Řekl bych, že nezáleží na věku, ale na tom, jak dlouho se věnuji muzice. Je jasné, že lidi, kterým je 30, 40, 50 nebo víc let, mají mnohem víc zkušeností než já, ale i já mám co sdělit... Za deset let své hudební kariéry jsem se naučil hodně o psaní textů, skládání hudby, divadle, produkci a o nahrávání. Jsem rád, že mohu své zkušenosti předávat dál a jsem rád, že existují lidé, kteří o ně stojí."

Jaký je teď tvůj oblíbený TV pořad?
"Zbožňoval jsem televizi. Koukal jsem na Heroes, Flash Forward nebo Jack and Bobby. Všechny mé oblíbené show byly ovšem zrušeny. Musím ale říct, že jsem za to velmi rád a snažím se, abych si žádné nové pořady neoblíbil, protože člověk pak nedělá nic jiného, než že sedí doma u telky a hltá nové a nové díly, a to je devastující."


N-C-Hodný holky feat. Markooz a Fadrc

16. listopadu 2011 v 22:20 | _LeOnQa_ |  Like ;P
ách..miluju jeho hlas :) jednoduše jsem se do něj zamilovala.)Zigy-Pochop Mě

13. listopadu 2011 v 22:15 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Joo :) Písnička se mi líbí :) Jinak V pohodě boreček :)


Nevim :D

13. listopadu 2011 v 8:27 | _LeOnQa_ |  My Diary
No nějak nevim co mám psát :D ale včera sem se koukala na správně práštěný holky.. no výbornej film :D dřív jsem ho s jednou kamoškou milovala :D tak se mi vrátili starý časy. Jinák, jenom 3 dny do školy a pak volno a směr-> Olešnice :) no dneska asi vezmu bráchu k babi :D odpoledne.. teď zas kramuje sázky a dostihy :D takže bordel no :D

Lea Jé


Earl-Chcete takhle vážně žít (Feat.Markooz)

9. listopadu 2011 v 20:40 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Poslední dobou miluju Markooze :) Jde to taky vidět :)


On je krásný :) Oba jsou krásní :) Dokonalý :))

Happy B-Day Kevin :)

5. listopadu 2011 v 19:46 | _LeOnQa_ |  Jonas brothers
Tak Kevčá má dneska narozky. Slaví 24 ;) Přeju mu hodně úspěchů,peněz,štěstí s Danielle,zdravý..No prostě všechno co se přeje :D :)


Diary..

4. listopadu 2011 v 8:44 | _LeOnQa_ |  My Diary
Táák :) Zase sem dlouho nepsala :/ Nebyl moc čas, furt nějaký učení a ták :/ ale večer určitě něco přidám :) Jinák, už je zas listopad ( nechápu,že to tak rychle utíká :D ) Za měsíc a půl jsou Vánoce :D :) Večer oběhnu všechny Affs :)

No asi se vám nechce číst moje keci :D

Lea Jé