Prosinec 2011

Diary 0.6

31. prosince 2011 v 1:28 | _LeOnQa_ |  My Diary
Takže včera jsem konečně dokončila seminárku. No ,ale o tom psát nechci. Teď jsem dokoukala film Rozpal mě, sakra. Je z roku 2011 a stsrašně mě zaujal. Je to vlastně takový ze života. O tom co prožíváme my v pubertě,jak se cítíme a tak. Ten film mě hodně zaujal. Takový zajímavý téma co se nevidí moc často. Jinak odpoledne jedu ke kámošce na silvestra,takže tu zas nebudu (budu u ní spát ). Takže přes den asi nic nenapíšu. Jinak zase mi odpusťte,že jsem neoběhla. Mrzí mě to,ale snad po silvestru to bude ok. Chtěla jsem všem popřát krásnýho silvestra,užijte si ho,ale moc nepíjte ať vás pak ráno nebolí hlava :D . Jinak příští týden ve čtvrtek jdu na kontrolu do špitálu. Sem zvědavá jak mi to dopadne, ale zároveň se bojím, té operace s toho ,že budou blbý výsledky a já tam rovnou zůstanu. Ale snad to všechno dopadne Ok. :) Btw: vypadá to,že tohle je poslední článek tenhle rok. Více jich už asi nestihnu napsat . :)

Lea Jé

Hair.

30. prosince 2011 v 10:05 | _LeOnQa_ |  Like ;P
ANo,líbí se mi,líbí se mi ta barva. Ale nosit bych to asi nemohla.


Diary 0.5

29. prosince 2011 v 21:20 | _LeOnQa_ |  My Diary
Omlouvám se,že teď jsem moc nepsala. Ale včera jsem se byla podívat v Moravském krasu, na jeskyně. Pak v Blansku a následně v Boskovicích. V Boskovicích jsem se šla kouknout na synagogu a židovskou uličku, dále na muzeum(ale bohužel bylo zavřené,měly tam nějakou rekonstrukci )a dále jsem se byla kouknout na Zámku,mimochodem nádhera. Byla jsem i na prohlídce. Prostě dokonalost. Zrovna tam měly nějakou prohlídku dávných šatů. Jakože tam ukazovaly jak se dřív oblékalo a tak. Strašně zajimavé to bylo a hodně se mi to líbilo. Jinak dneska jsem nic nepsala z toho důvodu,že jsem celé odpoledne psala seminárku a ještě ji nemám ani zdaleka hotovou.Takže zejtrá asi moc psát taky nebuud, protože budu pokračovat. Snad mi to odpustíte.

Lea Jé

Lady Gaga možná půjde před soud.

28. prosince 2011 v 23:08 | _LeOnQa_ |  Celebrity...
Bývalá asistentka slavné star, Jennifer O'Neill (41), podala žalobu o v přepočtu více než 7 a půl milionu korun proti LG!
Důvod? V době, kdy byla Jennifer u zpěvačky zaměstnána coby asistentka, prý odpracovala během třinácti měsíců celkem 7168 hodin přesčasů, aniž by za ně dostala zaplaceno!

V žalobě, která byla podána u Manhattanského federálního soudu, Jennifer tvrdí, že zcela samozřejmě musela být zpěvačce (jež trpí nespavostí) po ruce brzkých ranních hodinách a dlouho do noci ji pak musela doprovázet na všechny její večírky, koncerty a jiné veřejné akce.

Jennifer, která pro Gagu pracovala v roce 2010 během Monster Ball tour, navíc odhaluje, že velmi často ji také star vzbudila uprostřed noci, protože si vzpomněla, že potřebuje zabookovat luxusní hotel, letadlo, jachtu apod.

Další nepříjemností, se kterou se asistentka, jež si za více než roční stáž u Gagy vydělala v přepočtu 1,5 milionu korun, bylo, že LG svou asistentku často zaměňovala za služebnou - Jennifer jí musela nosit čisté ručníky, žehlit oblečení nebo ji star využívala jako živý budík, aby stíhala svůj nabitý program.

A co na žalobu říká Lady Gaga? Mlčí! Její osobní právník ovšem vzkazuje, že žaloba je neopodstatněná. Uvidíme, zda si to samé bude myslet i státní zástupce.

STARS: Lady Gaga možná půjde před soud! - foto

Elmo-Všechno jednou skončí

27. prosince 2011 v 19:26 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Miluju ji ,poslední dobou poslouchám Elma dost často. Ten refrém dokonalost .


Diary 0.4

27. prosince 2011 v 12:31 | _LeOnQa_ |  My Diary
Promiňte,že jsem včera nepsala,ale nakonec jak jsem byla s tou kámoškou venku,tak jsme šli pak do kina na Nový Šťasný Rok. No romatickej film. Trochu jsme si pobrečely,ale spíš až ke konci no. No pak jsme šli na šalinu(tramvaj ) po cestě sme potkaly, jednoho borečka :D takže pokec? :D No a pka jsme teda jely k ní a dělaly blbosti. Fotily se a tak různě. Hodně jsme si užila. Šli jsme spát asi.. ve 4 ráno? :D V 8 jsem zase vstávala :D protože v půl 10 jsem zas šla ven :D ,ale jen na hoďku :/ , nebo spíš jinak. Nevyšly nám ty plány co jsme měly v plánu :/ . Ale jinak v pohodě. Mám celkem dobrou náladu. Noa teĎ sem doma, asi půjdu uklízet. Nevím . :) Uvidíme jak se bude chtít :D :)Večer snad všechny Affs oběhnu. :)

Lea Jé

Diary 0.3

26. prosince 2011 v 11:24 | _LeOnQa_ |  My Diary
Takže co jste dostaly na Vánoce? Jak sjste si je užily? Já teda nic moc. Mám jedno takový přání,ale bohužel je nesplnitelný,takže to nic :/. ale nějak se nelituju,protože si za to všechno můžu sama ;) ;/ . Dneska jdu ven s tou mojí . Nejmilovanější nejlepší kámoškoou :D :) a pak do Kina na Nový šťastný rok. Nviděly jste to někdo? Snad se na to bude dát koukat :D . Takže dom přijedu až večer ,takže asi dneska psát už nebuud. Jinak na silvetra chystáte co ? :D Já už ted plány mám, hodně dokonalý(vím, pro někoho ne,ale pro mě jo.) Protože budou s ní :) S tou, no dalo by se říéct nejlepší osobou,co mám teďka poslední dobou. Ona mi je oporou, když mám problémy(těch mám teď víc jak dost) , Ona mi vždycky pomůže. Prostě je dokonalá . :)
Ale asi Vás to nezajímá ;'D Tak radši už půjde se chystat ven .

Lea Jé

Elmo-Rolničky

25. prosince 2011 v 11:03 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Taková Vánoční,trochu jinak. :) :D

Justin Bieber: Nikdy jsem nevěřil na Santu!

25. prosince 2011 v 10:07 | _LeOnQa_ |  Celebrity...
Kanadský zpěvák vyrůstal bez otce a jeho máma Pattie Mallette říká, že se ze všeho nejvíc bála, aby z jejího syna nevyrostl lhář.
A to je právě i důvod, proč Justin (17) nikdy nevěřil na Santu Clause! "Měla jsem strach, že když Justinovi v určitém věku řeknu, že žádný Santa není a že jsem mu vlastně do té doby neříkala pravdu, bude si myslet, že lhát je naprosto běžné a vyroste z něj podvodník," vysvětluje Pattie.

"Máma se bála toho, že když mi pak prozradí, že Santa je jen pohádková postava, budu si to samé myslet o Bohu," říká k tomu Justin: "Chtěla, abych nebyl lhář a abych věřil v Boha!"

"Byla prostě jen upřímná a já jsem jí za to vděčný," dodává Justin s tím, že svým spolužákům nikdy tajemství o Santovi neprozradil: "Už jako dítě jsem tušil, že by jim to bylo líto, tak jsem s nimi o Santovi nikdy nemluvil. Byl jsem hodnej kluk!" :-)

A co si Justin přeje k letošním Vánocům? "Abych řekl pravdu, tak letos poprvé po žádném konkrétním dárku netoužím. Přeju si ale, aby moje rodina a všichni, koho mám rád, byli šťastní a zdraví."
STARS: Justin Bieber:

Veselé Vánoce :)

24. prosince 2011 v 10:19 | _LeOnQa_ |  My Diary
Takže,dneska asi nic spát nebudu,kromě tohohle článku. Nebude na to čas. Asi dneska ani neoběhnu,ale vidíme jestli bude večer čas. No jen sem Vám chtěla popřát Šťastné, Veselé. Krásné Vánoce a strašně bohatého ježíška,ať dostanete to co jste chtěly. Já asi určitě to co chci nedostanu,ale zkusím to nějak vyřešit sama.


Jak Tráví Vánoce Taylor Swift?

23. prosince 2011 v 9:58 | _LeOnQa_ |  Celebrity...
Co ti zaručeně navodí vánoční náladu?
TAYLOR:
"Vyrábění ozdob na stromeček. Našla jsem si na internetu velkou spoustu návodů na nejrůznější řetězy a třpytky. Dívám se při tom na vánoční filmy a moc si užívám tu zimní náladu. Připadám si jako malé dítě."

Jak budeš letos trávit svátky?
TAYLOR:
"Určitě stejně jako každý rok, tedy s rodinou. Vždycky společně zdobíme obrovský strom, zpíváme vánoční písně a vzpomínáme na všechny minulé svátky a na to, co jsme při nich zažili. Je to moc milé."

O co sis napsala Santovi?
TAYLOR:
"Přeji si výrobník na těstoviny, starožitné rámy na obrazy nebo cokoli z butiků Free People a Anthropologie. Doufám, že se něco z toho mi Santa přinese." :-)

STARS: Jak stráví Vánoce Taylor Swift? - foto

DIary 0.2

22. prosince 2011 v 7:03 | _LeOnQa_ |  My Diary
Tak ja se máte? Už máte plány na Vánoce a Silvestra? Já na Silvestra pojedu ke kamošce a na Vánoce budu s Rodinou. Jinak dneska máme ve škole besídku a jen 4 hodiny takže pohoda :) Koukání na filmy,dávání dárečků a tak různě :) Pak jdu ven s děckama z minulé školy, no taky se těším a nakonec ven s děckama z nemocnice :). Staršně se těším. Jinak včera jsem byla dokupovat ještě dárky,ale sehnala jsem všechno. Dneska jsem vstávala brzo ráno, potřebovala jsem si vyžehlit vlasy a tak ;'D :) Za chvílu jdu do školy tak zatím Čáu ;)

Lea Jé

Reago-Down

20. prosince 2011 v 17:03 | _LeOnQa_ |  Like ;P


Jonas Brothers se vrací na scénu

19. prosince 2011 v 17:38 | _LeOnQa_ |  Jonas brothers
Bratrské trio Jonas Brothers hlásí návrat. Jako první ukázku obnovené spolupráce posílá fanouškům taneční hitovku Dance Until Tomorrow.
Když se arizonský zpěvákJoe Jonasdušoval, že jeho říjnové sólové albumFastlifeneznamená konec vskutku "domovské" kapelyJonas Brothersa že"s bráchy určitě vytvoří spoustu další muziky", rozhodně si nevymýšlel. Důkaz se objevil nečekaně brzy. Tři bratři si od sebe odpočali pouze pár měsíců a znovu pracují v nahrávacím studiu. Novou písničku stihli poslat do éteru i na web ještě před Vánoci.
Skladba Dance Until Tomorrow, jako oficiální download publikovaná 17. prosince, se setkala s nadšeným přijetím a ihned získala statut hitu. Fanoušci se na YouTube svěřují s pocity dojetí a píší o "nejlepším vánočním dárku".


Nová deska už příští rok

Vydání nové písničky pochopitelně nepředstavuje pouhé jednorázové plácnutí do vody. Dance Until Tomorrowvybrali Jonas Brothers jako pilotní singl připravovaného alba, které se má objevit na trhu už v roce 2012.Proč takový spěch? Kariéry umělců hrajících převážně pro náctileté se oproti dekádám minulým - až na pár výjimek - stále zkracují, s tím nelze nic dělat. Nicméně pracovití Jonas Brothers hodlají svoje hvězdné roky využít na maximum. Možná se jim tak podaří vybojovat pozici oněch čestných výjimek z pravidla, původně teenagerských umělců, kteří dokáží stárnout se svým publikem.

Diary 0.1

19. prosince 2011 v 0:07 | _LeOnQa_ |  My Diary
Poslední dobou jsme si oblíbila rubriku deníčku :) Vím,že vás to asi moc nezajímá,ale nevadí. prostě mě to hrozně baví psát. :) Takže v pátek sem byla venku s těma mýma milovanýma :) Sice jsme nebyli kompletní,ale snad příště budeme. Ten den jsem si hodně užila. Ještě k tomu mi v pátek došly prašula,takže sem to vzala při jednom a ty moje zlatíčka vzala semnou na nákupy . Koupila jsem si zelenou tašku před rameno značky adidas a pak ještě takové tyrkysové triko. V sobotu jsem byla u bábí. Vzala jsem s sebou bráchu,aby mamka mohla pořádně pouklízet doma. No a v neděli jsem byla na trháh . Když sme prošly asi půlku tak se se odpojila a šla sem si koupit ještě nějaké věci na sebe,trička a tak. Nechceš se mi to vypisovat,bylo toho celkem dost. :) No do toho jsem se učitla ještě nějaký věci do školy. Snad všechno umím a nedostanou žádnou kouli. Už je dost pozdě,tak si jdu lehnout . :)

Lea Jé

Eye.

17. prosince 2011 v 23:52 | _LeOnQa_ |  My Diary
No, jistě si pamatujete,jak sem sem dávala moje oko. Teď dávám jinou fotku,tentokrát se stíny. Ono sem tam měla přechody asi 3 stínu,ale bohužel kvůli tomu světlu to asi moc nepoznáte. Ale i tak se mi to líčení líbí ( a to stíny skoro vůbec nepoužívám :) Snad to na té fotce alespoň trochu jde poznat :)


Jonas Brothers - Dance Until Tomorrow

17. prosince 2011 v 21:10 | _LeOnQa_ |  Jonas brothers
takže JoBros vydali více jak po 2 letech song jako skupina. No mě osobně s ehodně líbí. Luxusní :) . Myslím,že tak do roka by mohly vidat nové album :) (samozřejmě jako skupina )L.

17. prosince 2011 v 8:54 | _LeOnQa_ |  My Diary
Slíbila jsem fotku s černými vlasy. Takže ji sem dávám. Ale krásu u mě moc nehledjte ;) nejsem nějak extra krásná,ale každý má své chyby. A nikdo nemůžu být dokonalý . ;)


Joe Jonas

17. prosince 2011 v 8:42 | _LeOnQa_ |  Jonas brothers
Ano,hodně se mi líbí :)