Leden 2012

Diary 1.2

30. ledna 2012 v 21:27 | _LeOnQa_ |  My Diary
Takže zítra pro výzo.. :) Buud mít tři trojky. Z matematiky,fyziky a chemie. Ano takové početní předměty mi nejdou :D . Jinak kdo ještě nneí na střední ,kam se chystáte? Já jsem teprve v 8. ale chtěla byh na jazykovku. Teď se učím Angličtinu a Němčinu a ještě bych chtěla Italštinu(+samozřejme čeština) . A ty jazyky mě hodně baví. :) No uvidíme. :) :D :) CO u Vás výzo? Jinak ted jsme dokoukala skvělý film. Jmenuje se Sociální Síť a je to vlatsně o tom jak vznikl facebook. Dneska mi o tom filmu řekla jedna spolužačka ve škole. A jelikož sama facebook použím denně. Rozhodla jsem se na film kouknout. Abych aspoň věděla jak vzniknul :)

Lea Jé

Oko.

29. ledna 2012 v 18:50 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Och krásné. DOkonalé :)


Pro Affs :)

26. ledna 2012 v 22:54 | _LeOnQa_ |  Pro Vás
Takže mám jedno nové Affs. Zuzu11 . :) Promiň,že diplom dělám až po tak dlouhé době. :D ale nějak.. no raději nic. Výběr si nechala na mě,tak jsem vybrala jarní obrázek. :) Snad se lííb :)


Šaty.

25. ledna 2012 v 19:26 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Krásné šaty. Něco takového bych chtěla na oslavu patnáctin. Pokud do nich zhubnu tak 10 kilo :D :/


Diary1.1

25. ledna 2012 v 6:48 | _LeOnQa_ |  My Diary
V mém nudné,domácím světě není poslední dobou vůbec nic nového :DD ...a ani nevímo čem psát. :D nevím niic.. :D je nějaká taková.. nudná doba prostě.. :D zejtrá píšem test z dějáku a npřírazu takže se na to budu muset aspon trochu kouknout,ať druhé pololetí nezačínám hned špatně. ;)


Pokoj.

23. ledna 2012 v 19:42 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Něco takovýho bych chtěla. :) Ta holka musí být dorbá závislačka ;'D ;) . Ale závist. :)


Kondomy.

22. ledna 2012 v 15:14 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Který by jste si vybraly? :D :) Já asi Monster a Nike.


Love.

22. ledna 2012 v 14:44 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Ách. Úžasný obrázek. :))


Boty.

21. ledna 2012 v 20:39 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Ách ♥♥ úžasné jsou :) Chtěla bych je. :) ♥


Justin Bieber šokuje fanoušky, nechal si ztmavit vlasy

21. ledna 2012 v 14:03 | _LeOnQa_ |  Celebrity...
Vlasy Justina Biebera - to je téma, které je vždycky aktuální. Tentokrát si jeden z nejsledovanějších teenagerů světa svou hřívu ztmavil…
Jakákoliv změna na hlavě Justina Biebera je ostře sledovaná nejen jeho fanynkami, ale i médii. Když si loni v únoru nechal ostříhat svou pověstnou patku, jeho fanouškovská základna se významně ztenčila. Ale mělo to i kladný efekt - mladý zpěvák nechal své vlasy vydražit v aukci na serveru eBay. Částka přes 40 000 dolarů putovala na konto organizace Gentle Barn Foundation, která pečuje o zraněná zvířata.
Tentokrát není změna účesu tak radikální. Justin Bieber si jen ztmavil vlasy na tmavě hnědou barvu. Na obrázek před a potom se můžete podívat serveru britského deníku Daily Mail. Důvod byl jednoduchý. Zpěvákova přítelkyně Selena Gomez pár dnů předtím nechala udělat modrý melír. Jde tak o dvojitou proměnu.

New look: Justin Bieber stepped out yesterday with darker hair compared to his appearance in Las Vegas last week (right)
Justin s Tmavými vlasy :)
Transformation: Justin experimented a lot with his 'do over the last year
A Justin s jeho vlasy.
Který se Vám líbí více?:)

Diary 1.0

21. ledna 2012 v 9:59 | _LeOnQa_ |  My Diary
Dneska asi moc psát nebudu :D jdu totiž na oslavu narozenin,takže se předem mo omlouvám. Jinak si strašně moc užijtě víkend.. co máte v plánu? :D Jinak na výzo budu mít tři trojky (matika,fyzika,chemie) . Vím ,není to zrovna nejhezčí,ale na druhou stranu,mohlo by být i horši. :D Strašně dlouho slibuju ffku :D :/ ještě nějak sem se k tomu nedostala :D takže,za to strašně omlouvám ;'D ;) ožná časem přidám další díl,ale vážně nevím,ted na to nemám ani čas,ani náladu. :D jinak co ještě říct? :D Včera jsem byla venku.. :D ale jo bylo to ...celkem fajn,ale byly i lepší dny s děckama venku. :) No už asi nebuud otravovat :D


btw: konečně fotka,kde se s nefotím já v zrcadle. :D Celkem se mi líbí . :) ,ale nevím jak Vám :D

Nick Jonas VS. Daniel Radcliffe! Kdo bude lepší?!

20. ledna 2012 v 19:31 | _LeOnQa_ |  Jonas brothers
Právě tím se teď zabývají producenti broadwayské show How To Succeed in Business Without Really Trying, kde filmový Harry Potter nedávno ukončil své účinkování a nejmladší z Jonas Brothers už brzy převezme jeho roli...
Daniel (22) měl v muzikálu obrovský úspěch a zbožňovali ho nejen diváci, ale chválou na jeho adresu nešetřila ani kritika. Producenti se tak obávají, že Nick (19) jeho slávu nepřekoná.

Sám zpěvák ze srovnání s takovou hvězdou jakou je Daniel, ale strach nemá: "Vůbec si to nepřipouštím. Prostě nastupuji do projektu, který jsem nazkoušel. Cítím se výborně připravený a věřím, že diváci to ocení. Hodnocení, zda jsem nebo nejsem lepší než můj předchůdce bych raději nechal až na později."

Zatímco Dan se proslavil sérií HP, Nick je známý coby zpěvák z tria Jonas Brothers, o kterém je všeobecně známé, že velkou podporu v gay komunitě. Nick prozrazuje, že jeho homosexuální přátelé mu hodně pomohli i při přípravách na účinkování v broadwayské show: "Já osobně proti našim gay fanouškům vůbec nic nemám. Naopak, mám v této komunitě hodně přátel. Hlavně z doby, kdy jsem v roce 2010 účinkoval v muzikálu Bídníci v Londýně. S těmito kluky jsem se párkrát sešel i teď, abych se s nimi poradil ohledně mé nové role. Jsou velmi talentovaní a vždycky je příjemné s nimi zajít na oběd. Jsou pro mě inspirací a navíc se pokaždé skvěle pobavíme."

STARS: Nick Jonas vs. Daniel Radcliffe! Kdo bude lepší? - foto

SharkaSs( ft. Dj Buzzty) - Sekl se mi Facebook :D

20. ledna 2012 v 7:00 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Zase jsem něco náodou našla :D


Mandrage-šrouby a matice

18. ledna 2012 v 18:47 | _LeOnQa_ |  Like ;P
Krásná písnička s ještě krásnjěším textem :)


Diary 0.9

17. ledna 2012 v 22:31 | _LeOnQa_ |  My Diary
Poslední dobou není co přidávat. Vůbec neví proč to tak je. :D Jinak jak Vám vychází výzo? Mě teda nic moc,snad jste na tom líp než já.:D No jen sem se chtěla ozvat,aby jste věděly ,že žiju :D Už si půjud lehnout,abych ráno vstala. :D Jinak se snaží sehnat... no nějakou menší brigádu(hlídání děcek, venčení psa nebo něco podobného :D )

Mimochodem : nezapomeňtě se leknout :D

Lea Jé

Ich.

16. ledna 2012 v 19:27 | _LeOnQa_ |  My Diary
Aby jste se měly čeho lekat :D


Mattel vyrábí Bellu a Edwarda ve svatebním.

16. ledna 2012 v 19:21 | _LeOnQa_ |  twilight saga
Jsi blázen do Twilight? Největší světový výrobce panenek Barbie má pro tebe super zprávu! Právě totiž chystá do výroby dvě nové postavy z posledního dílu Breaking Dawn.
Půjde o Bellu a Edwarda v jejich svatební den. Tvůrci se inspirovali u živých předloh, takže plastová Kristen Stewart má na sobě věrnou kopii svatebních šatů, které pro film vytvořila Carolina Herrera a hlavu jí zdobí stejný účes jako filmové Belle.

Podobně je na tom i "Ken" Robert Pattinson. Ten má na sobě klasický černý oblek s bílou košilí a bílým motýlkem, jež dokonale ladí s jeho porcelánovou pletí.

Nové panenky Twilight Breaking Dawn budou v prodeji od února a jedna by měla v přepočtu vyjít na 599 korun.

Mattel zahájil prodej Twilight "Barbín" už v roce 2009. Od té doby vydává sérii sběratelských panenek ke každému novému filmu.

TWILIGHT: Mattel vyrábí Bellu a Edwarda ve svatebním! - foto

Joe.

14. ledna 2012 v 13:28 | _LeOnQa_ |  Jonas brothers
Mám tady fotku Joa. Na jedné půlce je v roce 2009 a na drué v roce 2011,upřímně. Kterej Joe se Vám líbí víc? Mě asi spíš 2011.


Robert Pattinson: Nudné lidi bych poslal do vězení

14. ledna 2012 v 12:40 | _LeOnQa_ |  twilight saga
Filmový Edward Cullen ze ságy Twilight byl nedávno dotázán, jak by vypadal svět, kdyby on v něm byl králem...
Osobitou odpověď si přítel Kristen Stewart nemusel dlouho rozmýšlet: "Zakázal bych nudné lidi. Podle mě není na světě nic horšího než člověk, který nemá fantazii."

"Nudné lidi bych zavřel do vězení," rozvíjel Rob (25) dál svůj královský plán: "Za mřížemi by se všichni ti trestanci učili, jak být kreativní. To je dobrý nápad, ne?"

Krom toho by prý Robert jako vládce světa objevoval zapomenuté kouty zeměkoule, které by pak pojmenovával odpuzujícími názvy, jako je například "zas***é město" a doufal by, že do míst s tak odporným názvem nebudou jezdit žádní lidé: "Ve skutečnosti by to ale byl ráj na zemi. Můj osobní ráj! Tam bych totiž jezdil jen já a občas moji nejbližší přátelé a rodina. Vypadalo by to tam asi jako na Fiji, akorát bez turistů..."

STARS: Robert Pattinson: Nudní lidé by měli jít do vězení! - foto

Diary 0.8

12. ledna 2012 v 19:19 | _LeOnQa_ |  My Diary
Často tu píjšu ,že chodím do nemocnice,nebo na různá vyšetření. Hodně z vás se mě ptá proč a co mi je. Rohodla jsem se Vám o tom napsat. Takže, asi v půlce listopadu mě v noci začal strašně bolet žlučník (Poznala jsem to, protože jsem to už měla jednou v srpnu,ale nebylo to tak vážné jak teď) Takže sem v noci volala mámě do práce, že mě to zase bolí. Přijdel děda a vezl mě do nemocnice, ta doktorka mi řekla, že si mám vzít ty léky co mám doma,ale že si jih mám vzít víc. Tak jsme přijely dom a kapky jsem si nakapala,ale po nich mě bylo ještě víc blbě. Takže ráno mi mamka volala sanitku . To mě udělaly ultarzvuk a zjistily,že mám žlučníkové kameny. Daly mi jiné léky a že mám přijít za 2 dny na kontrolu. Po těch lékách jsem aspoň už nezvracela,ale pořád jsem nemohla skooro ani chodit. Takže za 2 dny jsem šla na kontrolu, to mi udělaly další vyšetření a zjistily mi zánět. Takže mě poslaly na příjem a daly mě na JIPku kde jsem byla 4 dny. Ano hodně jsem se tam nudila. Po 4 dnech se mi to malinko zlepšilo ,tak mě daly na normální oddělení . Tam jsem byla 3 dny. Poznala jsem fajn lidi, nejde toho litovat. Jsem aspoň ráda,že jsem je mohla poznat, :) No takže po 3 dnech mě klesly nějaké vyšetřenía tak mi řekly že můžu domů (dohromady po týdnu) ale pak jsem ejště doma musela brát antibiotika. No takže jsem byla ještě asi týden a půl doma. A pak jsem šla normálně do školy. Teď už chodím úplně normálně do školy, teda né uplně normálně. Pořád musím na nějaký vyšetření do nemocnice nebo k mé doktorce. No a koncem ledna mě čeká operace . Počítala jsem s operací. Doktoři mi výslovně řekly,že se jí nevyhnu. Takže jsem ráda,že už to budu mít za sebou. Sice zas nějakou dobu nebudu moct hcodit do školy. ALe snad to bude všechno dobrý : )

Lea Jé